Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kategoritë:Punë të Përgjithshme (Fshij) Fshijini të gjitha

Punë të Përgjithshme

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 12 rezultate (Këshilla për kërkim)

Interns (3) - e re

Eulex

-
Prishtinë, Kosovë
Local call for internship 3-2022 job opportunities the eulex kosovo mission is inviting qualified candidates to apply for its vacant local intern positions in different mission pillars/departments. the eulex kosovo mission is the largest security and defence policy mission of the european union. we are looking for young professionals who ...

Interns (3) - e re

Eulex

-
Prishtinë, Kosovë
Local call for internship 3-2022 job opportunities the eulex kosovo mission is inviting qualified candidates to apply for its vacant local intern positions in different mission pillars/departments. the eulex kosovo mission is the largest security and defence policy mission of the european union. we are looking for young professionals who ...

Kasap, ndihmës kasapi, paketuese, pranues malli (fabrika e mishit) - e re

Viva Fresh Store

-
Lipjan, Kosovë
[email protected] https://vivafresh-rks.com/aplikimet/apliko-per-fabrik-te-mishit/ tagged as: fabrika e mishit, kasap, lipjan, ndihmes kasapi, paketuese, pranues malli, prishtina, viva fresh

Staf mbështetës teknik (13) - e re

Përshkrimi rn00010321 lloji i rekrutimit: pranim data e njoftimit: 01/11/2022 afati për aplikim: 01/12/2022 - 08/12/2022 në bazë të nenit 9, nenit 67 paragrafi 1 pika 3.2, paragrafi 5,dhe 6, nenit 68, nenit 69 paragrafi 3 ligjit nr.06/l-114 për zyrtarët publikë, nenit 6 paragrafi 1.1 dhe nenit 10 të statutit të shërbimit spitalor dhe klin...

Vende të lira pune - e re

Water Boutique

-
Prishtinë, Kosovë
Water boutique kosova agjent/e tregtar shitëse në showroom administratore hidraulik aplikantet në çift perbejne avantazh cka ofron kompania: page bazë + % kushte shume te mira pune trajnime brenda dhe jashte vendit adresa tek rrethi i flamurit prishtine të interesuarit te kontaktojne ne whatsapp +38349466425 tags agjent tregtar shitese ne...

Kasap, ndihmës kasapi, paketuese, pranues malli (fabrika e mishit) - e re

Viva Fresh Store

-
Lipjan, Kosovë
Recruiting@vivafresh-rks.com https://vivafresh-rks.com/ aplikimet/apliko-per-fabrik- te-mishit/ tags kasap ndihmes kasapi paketuese pranues malli viva fresh prishtina lipjan fabrika e mishit

Staf mbështetës teknik (13) - e re

Përshkrimi rn00010321 lloji i rekrutimit: pranim data e njoftimit: 01/11/2022 afati për aplikim: 01/12/2022 – 08/12/2022 në bazë të nenit 9, nenit 67 paragrafi 1 pika 3.2, paragrafi 5,dhe 6, nenit 68, nenit 69 paragrafi 3 ligjit nr.06/l-114 për zyrtarët publikë, nenit 6 paragrafi 1.1 dhe nenit 10 të statutit të shërbimit spitalor dhe klin...

Vende të lira pune - e re

Water Boutique

-
Prishtinë, Kosovë
Water boutique kosova agjent/e tregtar shitëse në showroom administratore hidraulik aplikantet në çift perbejne avantazh cka ofron kompania: page bazë + % kushte shume te mira pune trajnime brenda dhe jashte vendit adresa tek rrethi i flamurit prishtine të interesuarit te kontaktojne ne whatsapp +38349466425 tagged as: agjent tregtar, hid...

Kamarier, delivery - e re

Qebaptore "Gjakova e vjetër"

-
Prishtinë, Kosovë
Qebaptore "gjakova e vjeter" hap konkurs për: kamarier delivery numri per kandidatët e interesuar: 044 129 142 tags kamarier delivery shofer qebaptore gjakova e vjeter sherbim ushqim prishtina

Depoist - e re

Premium Bakery

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania premium bakery është kompani prodhuese vendore me përvoje shumëvjeçarë ne industrinë e ushqimit me prodhimin e varieteteve te ndryshme te produkteve te miellit. ne ofrojmë buke dhe pjekurina te tjera te kualitetit shume te larte te cilat janë te certifikuara dhe vlerësuara sipas standardeve me te larta ndërkombëtare. me qellim te...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune pune te pergjithshme

Njoftime pune pune te pergjithshme dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane