Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kategoritë:Menaxher Shitjesh (Fshij) Fshijini të gjitha

Menaxher Shitjesh

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxhere per shitjet (ne zyre) - e re

Hari Lena Group

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi hari lena group zhvillon aktivitetin e saj prej me shume se 20 vitesh në fushen e prodhimit dhe distribucionit te produkteve te ndryshme ushqimore dhe detergjente, duke permendur produktet lider te saj, uji trebeshina dhe kripa niky rosa, marina etj. kompania kerkon te punesoje: menaxhere per shitjet (ne zyre). adresa: autostra...

Head of marketing per media (tv and radio) - e re

VAS TOUR OPERATOR

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi vas tour operator kerkon te punesoje : head of marketing per media (tv and radio) menaxheri i marketingut është përgjegjës për zhvillimin e strategjive marketing, zhvillimin e biznesit, për pozicionimin dhe perceptimin e markës në treg, për design të produktit bazuar në kërkime të tregut, trendeve të industrisë, si edhe feedbac...

Supervizor shitje - e re

A.M.G sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi a.m.g sh.p.k e themeluar qe ne vitet 90. një kompani me eksperiencë 25 vjeçare në fushën e importit dhe shpërndarjes së produkteve ushqimore të ngrira si: akullore algida (magnum, corneto, cdo, scandal, king kone…), produkte pule lezita (kotoleta, krahe pule, finger pule, fileto pule), produkte brumi ioniki, perime polar food, ...

Menaxher/e shitjesh - e re

Përshkrimi menaxheri i shitjes do të hulumtojë, studiojë dhe do të ofertojë klientë të rinj me qëllim që të përmbushë objektivat e shëbimeve të përcaktuara nga kompania. ai/ajo do të mirëmbajë marrëdhëniet me klientët ekzistues dhe të rinj. në perputhje me objektivat vjetor të kompanisë menaxheri i shitjeve do të përpilojë një plan pune n...

Drejtor shitje - e re

Autopjesë Partner Sh.A

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi autopjesë partner është një kompani gjermano-shqiptarë që luan një rolë kyç në tregtinë e auto pjesëve dhe pajisjeve të autoserviseve, në kosovë dhe shqipëri. në këtë fushë të biznesit kemi një përvojë 25 vjeçare. rrjeti ynë përfshin 15 qendra të shitjes në kosovë dhe shqipëri. ne do të rritemi fuqishëm në këto vende dhe rajon ...

Menaxher shitje per eksport - e re

Algrafika

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania algrafika sh.p.k e themeluar ne vitin 1999, eshte kompania me e madhe tregtare, e pavarur ne tregtimin e artikujve te letres dhe te kartonave ne tregun shqiptar, ku gjithashtu operon me shitje qe nga viti 2015 dhe ne vendet si kosove, greqi, maqedoni, mal te zi, etj. kerkon kandidate te kualifikuar per postin: menaxher...

Menaxher shitjesh - e re

Infosoft Office

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania infosoft office sh.p.k, lider ne tregtimin e artikujve kancelarike per zyra, sherbimeve te printimit etj., kerkon kandidate me experience dhe te kualifikuar per postin: menaxher shitje. kualifikimet kandidatet duhet e plotesojne kriteret e meposhtme: te kete perfunduar arsimin e larte; te kete eksperience te ngjashme m...

Menaxher shitjesh - e re

Baufixit sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania baufixit sh.p.k ,fabrike e prodhimit te materialeve te ndertimit kerkon te punesoje menaxher per materiale ndertimi ne specifikim . detyrat përgjegjës për menaxhimin e një zone të caktuar qe i besohet dhe ndjekja e marrëdhënieve me klientët e asaj zone; përgjegjës për mirëmbajtjen e rrjetit ekzitues të klientëve dhe id...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher shitjesh

Njoftime pune menaxher shitjesh dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane