Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kategoritë:Inxhinier (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

Inxhinier

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 7 nga 7 rezultate (Këshilla për kërkim)

Drejtues te departamentit te mirëmbajtjes - e re

Era 2000 shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompani e njohur në fushën e sherbimeve me fokus sektorin e restoracionit, delivery-t dhe catering-ut kerkon: drejtues te departamentit te mirëmbajtjes. eksperienca dhe aftësitë administrative për të menaxhuar dhe drejtuar departamentin e mirëmbajtjes janë kriteret kryesore dhe fokusi ynë. kandidati duhet të plotësojë këto krit...

Cvm lead - e re

VODAFONE ALBANIA

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi description vodafone is seeking for a self-motivated, detail-oriented cvm lead with excellent problem-solving abilities to be part of the team. this role will be responsible for the execution of marketing initiatives that drive customer engagement and retention. the cvm lead will work closely with team members to develop, manag...

Lead software engineer - e re

VODAFONE ALBANIA

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi description your place in the team completes application/service developments in a microservice based, containerized environment by coordinating requirements, schedules and activities, contributing to team meetings, troubleshooting development, test and production issues across multiple environments and operating platforms. sup...

Pega & analytics manager - e re

VODAFONE ALBANIA

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi description main responsibilities: role of pega & analytics manager is to manage a team whose main goals are the maximisation of value from base management campaigns, as well as adding additional value from data driven insights and ai capabilities. the role acts as an interface between business teams and pega squad and makes su...

Gis engineer - e re

VODAFONE ALBANIA

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi description core competencies, knowledge and experience : • generates and store map data through computer: • update maps periodically after. optimisation done in the field. • prepare and refresh periodically area acceptance. • check compatibility of work situation. • assist planning engineers on different projects. • keeps deta...

Inxhinier projektues - e re

Agikons

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi agikons sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. themeluar që në vitin 1996, agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: kodra e diellit 1&2 (tiranë), ''marea resort'' (kavajë), ''tarraca e ...

Inxhinier zbatimi - e re

KASO CONSTRUCTION

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kaso construction, themeluar në vitin 1995 në fushën e lëndes drusore, tashmë operon prej 10 vitesh në sektorin e ndërtimit. prioriteti është ndërtimi i godinave me cilësi të lartë punimesh, duke garantuar për vite me rradhë asistencë dhe mbarëvajtje. kaso construction hap vende të lira pune në pozicionin: inxhinier ne zbatim d...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune inxhinier

Njoftime pune inxhinier dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane