Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kategoritë:IT dhe Zhvillim softesh (Fshij) Fshijini të gjitha

IT dhe Zhvillim softesh

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 52 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofrojme vend pune it - e re

Ad

Recruiting Work I taly

-
Durrës, Shqipëri
Kompania “‘work italy’’ në emër të një klienti të saj të rëndësishëm italian, kërkon të punësoj menjëhërë punonjës të profilizuar si më poshtë: staf me nivel të lartë njohurish në informatikë kërkohen aftësi dhe kompet...

Sistemisti di rete, ambito networking

Ad

ALOSYS COMMUNICATIONS S.R.L

-
Tiranë, Shqipëri
Alosys communications tirana cerca sistemisti di rete, ambito networking. cerchiamo persone qualificate junior o senior per lavoro full-time che abbiano le seguenti caratteristiche: - conoscenze/esperienze su apparati d...

Graphic designer - e re

Klinika KEIT

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi graphic designer - klinika keit klinika keit prezanton një ekip kirurgjikal estetik italian, i cili kryen aktivitetin e tij në fushën e kirurgjisë estetike, plastike-rikostruktive si dhe mjekësisë estetike. në qendër të vëmendjes tonë është, si gjithmonë, trupi, bukuria dhe aspekti fizik i çdo personi, në harmoni me atë që naty...

Webmaster - e re

Klinika KEIT

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi webmaster - klinika keit klinika keit prezanton një ekip kirurgjikal estetik italian, i cili kryen aktivitetin etij në fushën e kirurgjisë estetike, plastike - rikostruktive si dhe mjekësisë estetike. në qendër të vëmendjes tonë është, si gjithmonë, trupi, bukuria dheaspekti fizik i çdo personi, në harmoni me atë që natyra na k...

Senior/middle full stack developer - e re

Innovaway Albania shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi senior/middle full stack developer must have. - experience 5+ years (senior) 3+ years (mid-level) - java se 8 and later versions - spring framework (version 3+); - hibernate / jpa (version 4+); - spring data / spring boot; - fe framework knowledge (angular 2+) - git. - knowledge of the principles and main patterns of object-ori...

Cloud security consultant - e re

Celonis

-
Prishtinë, Kosovë
Bëhuni pjesë e celonis si cloud security consultant kualifikimi i preferueshem: • diplomë universitare në fushën e administrimit të biznesit, menaxhment dhe informatikë apo të ngjashme • përvojë pune në pyetësor të sigurisë, projekte të it, rfx • përvojë pune në fushën e it security, auditim, cloud security apo të ngjashme • shkathtësi të...

Remote senior web developer - e re

Scopic Software

-
Tiranë, Shqipëri
Are you on the hunt for exciting new challenges that boost your professional growth? if you’re an innovator by nature and a remote senior web developer by trade, we’d love to hear from you! read on to see if you’d be a good fit for the scopic team of 250+ professionals from over 40 countries. at scopic, the virtual world is our home so th...

Team leader .net developer - e re

Tiranë, Shqipëri
Team leader .net developer x-hub, and agic technology company, is seeking a team leader .net to play a key role in the development team based in tirana. the candidate will work with our team to provide technical expertise in the development of .net cms solutions. job tasks include: -continuously update on new technologies; -study and lear...

Kerkojme operator helpdesk/instalues programesh - e re

SoftExpres

-
Shqipëri
Pershkrimi i punes: do instaloje programet softexpres (ne terren apo me ane te internetit), trajnim dhe dhenie asistence teknike perkatese. kandidati duhet te kete: . aftesi te mira komunikimi · te kete njohuri te mire ne perdorimin e kompjuterit dhe sistemeve te operimit . leje drejtimi e kategorisë b · te kete aftesi per investigimin dh...

Vacancies - e re

Tc Line

-
Prishtinë, Kosovë
Title: senior developer dynamics, developer dynamics, developer full stack, web developer php, junior web developer, team leader, date: 19.04.2021 what we offer: friendly and modern work environment; career advancement opportunities; fixed salary up to 2000 euros and additional bonuses paid professional training. international customer se...

Front-end developer - e re

Altech Labs

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi as a front-end developer , you will be working with a young team of developers to develop products with rich user experience and interface. you will be responsible for creating a unique and elegant interaction between users and our applications across all platforms. kualifikimet qualifications and skills: computer science degre...

Assistdigital tirana market operation support - web tester - e re

AssistDigital Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
What are you going to do? check the pages created from our building team, confronting them with a specific template. finding issues and informing the respecting team on their solution. creating presentations illustrating the issues and confronting them with the building team. creating reports on the total of the issues found (daily/monthl...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune it dhe zhvillim softesh

Njoftime pune it dhe zhvillim softesh dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane