Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kategoritë:Hoteleri Dhe Turizëm (Fshij) Fshijini të gjitha

Hoteleri Dhe Turizëm

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 13 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkojme puntore - e re

BISTRO L

-
Vushtrri, Kosovë
Kerkoj kamarier ose kamariere me pervoje ne restaurant-in bistro l ne bazen e kforit fshati maxhunaj afer vushtrris , te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit - 049/625/895

Kerkojme puntore - e re

BISTRO P

-
Vushtrri, Kosovë
Kerkoj kamarier ose kamariere me pervoje ne restaurant-in bistro l ne bazen e kfor-it ne novosell maxhunaj afer vushtrris ,te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit - 049/625/895 .

Kamarier/e - e re

BISTRO-L

-
Vushtrri, Kosovë
Kerkoj nje kamarier/e ne restaurant-in bistro-l novosell maxhunaj mrena ne bazen e kfor’it , gjuha angleze perparesi , te interesuarit te kontaktojne prej ores 10 deri ne ora 19:00 . numri i telefonit – 049/625/895

Kerkoj kamarjere (f) orari i plote 8or pun pagesa 450€ - e re

Caffe bar venera ne fushe kosov kerkon kamarjere(f) orari 8or pun pagesa 450euro

Kamarier , banakier , kuzhinjer/e (pastiqirere) - e re

Yume caffe

-
Prishtinë, Kosovë
Me pervoj pune

Mjeshter i embelsirave - e re

Pasticeria pianno

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkohet te punsohet nje mjeshter i embelsirave urgjent te interesuarit le te lajmrohen ne nr e telefonit 044220000

Mirembajtese - e re

Hotel Garden

-
Prishtinë, Kosovë
Hotel garden shpall konkurs për vend të lirë pune. pozicioni: mirembajtese gjinia: femer mosha: 20 – 45 kualifikimi: te kete te perfunduar shkollen e mesme; te kete pervoje pune ne te njejten lemi; te jete ne gjendje per 8 ore pune pastrimi; te jete energjik dhe punetore; te kete aftesi per te punuar ne grup; e vemendshme dhe energjike. d...

Kerkoj kamarjere (f) orari 8ore pun pagesa450€ - e re

Caffe bar venera lounge kerkon kamariere(f) te punoj me orar te plot paga 450euro

Menaxher - e re

Lounge Bar

-
Prishtinë, Kosovë
Bar restorant me lokacion ne nje nga qendrat me te reja ne prishtine, kerkon te punesoje manaxher me eksperience ne fushen e gastronimise. te interesuarit te kontaktojne ne telefon ( jo viber)

Revo hospitality group shpk ofron punë në pozicionet: - e re

Revo Hospitality Group Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Revo hospitality group sh.p.k bazuar në marrëveshjen me mk hotel po kërkojnë të rekrutojnë kandidatë me përvojë për t'u bashkuar me ekipin tonë në hapjen e mk hotel tirana në pozicionet: • koordinator i departamentit të recepsionit • recepsionist/e • recepsionist (turni i tretë) • agjent rezervimi • menaxhere pastrimi • asistente menaxher...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune hoteleri dhe turizem

Njoftime pune hoteleri dhe turizem dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane