Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kategoritë:Hoteleri Dhe Turizëm (Fshij) Fshijini të gjitha

Hoteleri Dhe Turizëm

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 14 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ndihmëse kuzhiniere - e re

Froma Lounge

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkojmë ndihmëse kuzhiniere në froma lounge! orari i punes 08:00 - 16:00 ( vetem paradite ) 5 ditë punë në javë ( vikendi pushim ) përparsi kan edhe ato pa eksperiencë pune. ju mirë presim lokali gjindet ne rrugen e dubrovnikut , ngjit me kolegjin pjeter budi

Kuzhiner/e - e re

Famgas

-
Kosovë
Kompania famgas ofron pune per nje kuzhiner/e me gjysem orari kushtet te kete njohuri rreth kuzhinave te ndryshme, pergjegjes rreth mirembajtjes se kuzhines, pervoje pune 1-3 vjecare ne fushe e caktuar aftesi te mira komunikuese. adresa rruga hajrullah zymi, afer lagjes eliza, fushe kosove email:[email protected] tel:+383 44 806 664

R.h.g sh.p.k pastrues/e ne fast food opa greek street - e re

R.H.G Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Revo hospitality group është themeluar në vitin 2018 dhe është një nga kompanitë lider që operon në biznesin e hotelerisë në tiranë. revo hospitality group menaxhon markat më të dalluara në industri si salt restaurant, lift steak & rooftop bar dhe zinxhirin e fast food-eve opa greek street. revo hospitality group po kerkon profesionistë m...

Kamarier/e (komoran) - e re

Apliko per komoran

Kamarier/e, shankist/e, gotalarës/e - e re

Mattise patisserie hap konkurs për: kamarier/e shankist/e gotalarës/e lokacioni: fushë kosovë mosha e preferuar: 20-35 te gjithe ata/ato qe kane vullnet dhe dashuri per punen te aplikojne duke telefonuar ne numrin e telefonit: 049 848 682 (whatsapp dhe viber) ose në e-mail adresën [email protected]

Shitëse, sanitare, ndihmëse në banak - e re

Mulliri-The Coffee Company

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania e kafesë “mulliri vjeter” tashmë e dashur dhe e mirënjohur me prodhimet e saj të kafesë me të njëjtin emër, e pranishme në treg me një shumëllojshmëri produktesh dhe me një rrjet dyqanesh ne shqipëri, tashme do e gjeni dhe ne kosove. kriteret per pozicionin “asistente sherbim klienti ose shitese” : te kete aftesi shume te mira ko...

Shankist, kamarier (sllatinë) - e re

Viva Fresh Store

-
Prishtinë, Kosovë
[email protected] https://vivafresh-rks.com/ aplikimet/apliko-per- restaurant-sllatine/

Konkurs pune - e re

Pollson bar lounge kerkon kamarjer me provoj pune shankist me provoj pune

Konkurs pune - e re

Pollson bar lounge kerkon kamarjer me provoj pune shankist me provoj pune

Konkus pune - e re

Konkurs pune pollson bar lounge kerkon kamarjer me provoj pune shankist me provoj pune

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune hoteleri dhe turizem

Njoftime pune hoteleri dhe turizem dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane