Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kategoritë:Gastronomi, Hoteleri, Turizëm (Fshij) Fshijini të gjitha

Gastronomi, Hoteleri, Turizëm

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 20 rezultate (Këshilla për kërkim)

Recepsionist/e, kamarier/e, pastrues/e, kopshtar, rojtar - e re

Best Western

-
Prishtinë, Kosovë
Best western hotel galla shpall konkurs per disa vende të lira te punës: recepsionist/e kamarier/e pastrues/e kopshtar rojtar kushtet: page shume e mire, ne baze te pervojes se punes. transporti nga prishtina ne hotel sigurohet pa pagese nga hoteli, nje shujte ushqimi dhe dy kafe gjate orarit te punes gratis nga hoteli. hoteli gjindet tek...

Shankist, kamarier (sllatinë) - e re

Viva Fresh Store

-
Prishtinë, Kosovë
Recruiting@vivafresh-rks.com https://vivafresh-rks.com/ aplikimet/apliko-per- restaurant-sllatine/ tags shankist kamarier viva fresh store sllatine sherbim

Kamarier/e (komoran) - e re

Viva Fresh Store

-
Prishtinë, Kosovë
Linku për aplikim: https://vivafresh-rks.com/aplikimet/apliko-per-komoran/ tags viva fresh store kamarier kamariere gastronomi komoran kosove

Kamarier/e, shankist/e, gotalarës/e (albi mall) - e re

Matisse Patisserie

-
Prishtinë, Kosovë
Mattise patisserie hap konkurs për: kamarier/e shankist/e gotalarës/e lokacioni: albi mall mosha e preferuar: 20-35 te gjithe ata/ato qe kane vullnet dhe dashuri per punen te aplikojne duke telefonuar ne numrin e telefonit: 049 848 682 (whatsapp dhe viber) ose në e-mail adresën emir.osmani@martius-ks.com tags kamarier kamariere shankist s...

Kamarier/e (komoran) - e re

Viva Fresh Store

-
Prishtinë, Kosovë
Linku për aplikim: https://vivafresh-rks.com/aplikimet/apliko-per-komoran/ tagged as: gastronomi, kamarier, kamariere, komoran, kosove, viva fresh store

Kamarier/e, shankist/e, gotalarës/e (albi mall) - e re

Matisse Patisserie

-
Prishtinë, Kosovë
Mattise patisserie hap konkurs për: kamarier/e shankist/e gotalarës/e lokacioni: albi mall mosha e preferuar: 20-35 te gjithe ata/ato qe kane vullnet dhe dashuri per punen te aplikojne duke telefonuar ne numrin e telefonit: 049 848 682 (whatsapp dhe viber) ose në e-mail adresën [email protected] tagged as: albi mall, gotalares, gotalarese...

Shitëse, sanitare, ndihmëse në banak - e re

Mulliri - The Coffee Company

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania e kafesë "mulliri vjeter" tashmë e dashur dhe e mirënjohur me prodhimet e saj të kafesë me të njëjtin emër, e pranishme në treg me një shumëllojshmëri produktesh dhe me një rrjet dyqanesh ne shqipëri, tashme do e gjeni dhe ne kosove. kriteret per pozicionin "asistente sherbim klienti ose shitese" : te kete aftesi shume te mira ko...

Ndihmës/e kuzhiniere (2), banakier/e (2), kamarier/e (2) - e re

Ginger Coffee Bar & Eatery

-
Ferizaj, Kosovë
Ginger coffee bar & eatery shpall konkurs për: ndihmës/e kuzhiniere (2) me ose pa përvojë pune, banakier/ e (2) me ose pa përvojë pune, kamarier/e (2) me ose pa përvojë pune të interesuarit mund të lajmërohen në: ginger coffee bar & eatery, tel: +383 45 77 55 88 tags ginger coffee bar & eatery ndihmes kuzhinier ndihmes kuzhiniere banakier...

Shitëse, sanitare, ndihmëse në banak - e re

Mulliri - The Coffee Company

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania e kafesë “mulliri vjeter” tashmë e dashur dhe e mirënjohur me prodhimet e saj të kafesë me të njëjtin emër, e pranishme në treg me një shumëllojshmëri produktesh dhe me një rrjet dyqanesh ne shqipëri, tashme do e gjeni dhe ne kosove. kriteret per pozicionin “asistente sherbim klienti ose shitese” : te kete aftesi shume te mira ko...

Shankist, kamarier (sllatinë) - e re

Viva Fresh Store

-
Prishtinë, Kosovë
[email protected] https://vivafresh-rks.com/aplikimet/apliko-per-restaurant-sllatine/ tagged as: kamarier, shankist, sherbim, sllatine, viva fresh store

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune gastronomi hoteleri turizem

Njoftime pune gastronomi hoteleri turizem dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane