Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kategoritë:Ekonomi, Financë, Kontabilitet (Fshij) Fshijini të gjitha

Ekonomi, Financë, Kontabilitet

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 9 nga 9 rezultate (Këshilla për kërkim)

Call for resumes - e re

DAI Global

-
Prishtinë, Kosovë
Kosovo e-governance - call for resumes dai, a global consulting firm based in the united states, is currently accepting applications from senior candidates for technical and managerial long-terms position for an anticipated new governance activity in kosovo funded by the united states agency for international development (usaid). long- an...

Finance administrator - e re

Draw Up

-
Prishtinë, Kosovë
Title: finance administrator description we are looking for a finance administrator to organize our company’s day-to-day accounting procedures. finance administrator responsibilities include maintaining records for all transactions, preparing monthly and quarterly financial reports and processing reimbursements. if you have a background i...

Zyrtar/e i/e financave - e re

Rrjeti i Grave të Kosovës

-
Prishtinë, Kosovë
Pozitë e hapur: zyrtar/e i/e financave rrjeti i grave të kosovës (rrgk) shpallë pozitë të re pune me orar të plotë: zyrtar/e i/e financave ju lutemi dërgoni në kosovawomensnetwork@gmail.com me titull (subject): “rrgk: zyrtar/e i/e financave ”, deri me 26 dhjetor 2022: cv-në tuaj; letrën motivuese; dhe dy letra reference (me detaje kontakt...

Teknik i kontabilitetit (3) - e re

Pasta Fasta

-
Lipjan, Kosovë
Info@pastafasta-ks.com tags prishtine pasta fasta fushe kosove lipjan kontabilitet teknik i kontabilitetit

Finance coordinator/ accountant - e re

Royal York Property Management

-
Prishtinë, Kosovë
Finance coordinator/ accountant royal york property management is a property rental and leasing company with a portfolio of over 13,000 properties, that offers guaranteed rental income. valued at $7.8b+ in real estate assets under management, the company is advancing technology in their processes, systems, and expanding globally. with 15 ...

Finance coordinator/ accountant - e re

Royal York Property Management

-
Prishtinë, Kosovë
Finance coordinator/ accountant royal york property management is a property rental and leasing company with a portfolio of over 13,000 properties, that offers guaranteed rental income. valued at $7.8b+ in real estate assets under management, the company is advancing technology in their processes, systems, and expanding globally. with 15 ...

Business analyst - e re

Mercurius Consulting

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita: business analyst referenca: mc-014/08-21 qyteti: prishtinë mercurius consulting është kompani e specializuar në fushën e rekrutimit dhe përzgjedhjes së stafit. jemi në kërkim të një kandidatëve profesionistë dhe ambicioz për pozitën business analyst , për të ju bashkangjitur ekipit të klientit tonë melita&partners pasi stafi i tyr...

Ngo financial specialist with quickbooks - e re

Mercurius Consulting

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita: ngo financial specialist with quickbooks referenca: mc-014/09-21 qyteti: prishtinë mercurius consulting është kompani e specializuar në fushën e rekrutimit dhe përzgjedhjes së stafit. jemi në kërkim të një kandidatëve profesionistë dhe ambicioz për pozitën ngo financial specialist , për të ju bashkangjitur ekipit të klientit tonë ...

Ngo financial specialist with quickbooks - e re

Mercurius Consulting

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita: ngo financial specialist with quickbooks referenca: mc-014/09-21 qyteti: prishtinë mercurius consulting është kompani e specializuar në fushën e rekrutimit dhe përzgjedhjes së stafit. jemi në kërkim të një kandidatëve profesionistë dhe ambicioz për pozitën ngo financial specialist , për të ju bashkangjitur ekipit të klientit tonë ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomi finance kontabilitet

Njoftime pune ekonomi finance kontabilitet dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane