Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kategoritë:Analist kredie (Fshij) Fshijini të gjitha

Analist kredie

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 14 rezultate (Këshilla për kërkim)

Field debt collection specialist - e re

Tranzit SH.P.K.

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi mbledhje e detyrimeve ne vonese nepermjet takimeve ne terren dhe ne zyre. detyrat aftesi te menaxhoje portofolin dhe te negocioje me klientet per te arritur objektivat e vendosura nga kompania. kualifikimet edukimi: arsimi i larte, profili ekonomik/ juridik/ shkenca sociale; eksperiencat e punes: minimum 1 vit pervoje pune ne s...

Specialist debt collection rajoni tirane - e re

Fondi Besa

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi fondi besa sh.a institucion për kreditimin e bizneseve, shpall konkurrimin për vënd të lirë pune në pozicionin specialist debt collection për rajonin e tiranë. kualifikimet kërkesat kryesore për kandidatët për këtë pozicion janë: • të kenë diplome të shkollës së lartë, preferohet fakulteti ekonomik; • të kenë njohuri të mira në...

Analist kredie dega gjirokaster - e re

Banka Kombetare Tregtare BKT

-
Gjirokastër, Shqipëri
Përshkrimi analist kredie -dega gjirokaster detyrat to act as one of the reference persons in the branch keeping contact with commercial and corporate clients, to present and market all corporate and commercial products to customers, to establish and maintain effective relations with new and existing customers, to collaborate in initiatin...

Analist kredie kavaje - e re

SHKK FED invest

-
Kavajë, Shqipëri
Përshkrimi shkk fed invest, institucion me aktivitet të suksesshëm 28 vjecar në financat rurale, shpall konkurimin për vend të lirë pune, në pozicionin: "analist kredie", për rrethin: kavaje detyrat përgjegjës për ndjekjen dhe zgjerimin e shërbimeve financiare në zonat urbane dhe rurale, në degët e shkk fed invest të rrethit përkatës. kua...

Analist kredie per rrethin gjirokaster - e re

SHKK FED invest

-
Gjirokastër, Shqipëri
Përshkrimi shkk fed invest, institucion me aktivitet të suksesshëm 28 vjecar në financat rurale, shpall konkurimin për vend të lirë pune, në pozicionin: "analist kredie", për rrethin gjirokaster detyrat përgjegjës për ndjekjen dhe zgjerimin e shërbimeve financiare në zonat urbane dhe rurale, në degët e shkk fed invest të rrethit përkatës....

Analist kredie per rrethin tepelene - e re

SHKK FED invest

-
Tepelenë, Shqipëri
Përshkrimi shkk fed invest, institucion me aktivitet të suksesshëm 28 vjecar në financat rurale, shpall konkurimin për vend të lirë pune, në pozicionin: "analist kredie", për rrethin tepelene detyrat përgjegjës për ndjekjen dhe zgjerimin e shërbimeve financiare në zonat urbane dhe rurale, në degët e shkk fed invest të rrethit përkatës. ku...

Analist kredie per rrethin pogradec - e re

SHKK FED invest

-
Pogradec, Shqipëri
Përshkrimi shkk fed invest, institucion me aktivitet të suksesshëm 28 vjecar në financat rurale, shpall konkurimin për vend të lirë pune, në pozicionin: "analist kredie", për rrethin pogradec detyrat përgjegjës për ndjekjen dhe zgjerimin e shërbimeve financiare në zonat urbane dhe rurale, në degët e shkk fed invest të rrethit përkatës. ku...

Analist kredie per rrethin gramsh - e re

SHKK FED invest

-
Gramsh, Shqipëri
Përshkrimi shkk fed invest, institucion me aktivitet të suksesshëm 28 vjecar në financat rurale, shpall konkurimin për vend të lirë pune, në pozicionin: "analist kredie", për rrethin gramsh detyrat përgjegjës për ndjekjen dhe zgjerimin e shërbimeve financiare në zonat urbane dhe rurale, në degët e shkk fed invest të rrethit përkatës. kual...

Analist kredie korce - e re

SHKK FED invest

-
Korçë, Shqipëri
Përshkrimi shkk fed invest, institucion me aktivitet të suksesshëm 28 vjecar në financat rurale, shpall konkurimin për vend të lirë pune, në pozicionin: "analist kredie", për rrethin korce detyrat përgjegjës për ndjekjen dhe zgjerimin e shërbimeve financiare në zonat urbane dhe rurale, në degët e shkk fed invest të rrethit përkatës. kuali...

Analist kredie - e re

SHKK FED invest

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi shkk fed invest, institucion me aktivitet të suksesshëm 28 vjecar në financat rurale, shpall konkurimin për vend të lirë pune, në pozicionin: "analist kredie", për rrethin: tirane urbane detyrat përgjegjës për ndjekjen dhe zgjerimin e shërbimeve financiare në zonat urbane dhe rurale, në degët e shkk fed invest të rrethit përkat...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune analist kredie

Njoftime pune analist kredie dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane