Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kategoritë:Agjent shitjesh (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

Agjent shitjesh

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 7 nga 7 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kërkohen retention italisht! - e re

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkohen retention në gjuhën italiane! me eksperience të mëparshme në call center! zyra punon me numra fresh! orari:10:00-19:00 ofrojmë pagese baze + bonuse! apliko për një intervist pranë zyrave!

Kërkohen agjentë marketingu anglisht remote. - e re

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkohen agjentë marketing në gjuhën angleze,remote! kandidatet duhet të ken eksperience të mëparshme në call center! punohet me numra fresh! orari:10:00-19:00,e hëne -e premte! ofrohet pagese bazë+ bonuse të kënaqshme! apliko për të len një intervist pranë zyrave tona!

Sigal uniqa group austria agjent në sigurime, kolaudim gjirokastër - e re

SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA

-
Gjirokastër, Shqipëri
“sigal uniqa group austria” sh.a. pjese e uniqa group austria, shoqëri sigurimi me eksperiencë 23 vjeçare, themeluar më 22 shkurt 1999, e përfaqësuar me 8 kompani sigurimi jetë dhe jo-jetë, risigurime dhe fond pensionesh që ofron të gjitha klasat e sigurimit me 42 produkte, me rreth 1,500 punonjës dhe agjentë në mbi 900 zyra ku ajo operon...

We’re looking for you! – real estate agents golem - e re

Falcon

-
Shqipëri
We’re looking for you! – real estate agents golem your salary is the bribe they give you to forget your dreams…. if you are looking for an alternative way to make money and not depend on a salary you are in the right place. we are hiring real estate agents to join our growing team. if you: · are a hard-working professional · you want to g...

Kërkohen agjentë shitjesh anglisht,nga shtëpia! - e re

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Jemi në kërkim të agjentëve që mund të punojn nga shtëpia! 📌kërkohen agjentë shitjesh ne gjuhën angleze! 🔴kandidatet duhet të ken eksperience të mëparshme në call center! 🔴duhet të zotërojn gjuhën në nivel mesatar! 🔴orari:10:00-19:00,e hëne -e premte. 🔴ofrohet pagë bazë dhe bonuse të kënaqshme! 🔴mbështetje maksimale nga stafi! 🔴udh...

Kërkojme agjentë shitjesh spanjisht! - e re

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkojmë agjentë shitjesh spanjisht! me eksperience të mëparshme ne call center! kërkohet nivel mesatar i gjuhës spanjolle! orari:10:00-19;00,e hënë-e premte! ofrohet pagese bazë + bonuse të kënaqshme! ambjente komode ! trajnime periodike! mbeshtetje nga stafi. udhetime të paguara. apliko tani për një intervist pranë zyrave tona! adresa:s...

Operator luce&gas / telefoni - e re

Recruiteralbania1

-
Tiranë, Shqipëri
Behuni pjese e nje prej kompanive lider ne shqiperi. bashkohuni me ne, ne nje ambient dinamik modern te ri dhe argetues. pagesa konkuruese dhe bonuse shume te larta. kerkojme 50 operatore me eksperience ne fushatat luce gas edhe telefoni. kandidati duhet: te zoteroje mire gjuhen italiane. aftesi per te qendruar te fokusuar dhe te organizu...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune agjent shitjesh

Njoftime pune agjent shitjesh dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane