Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kategoritë:Agjent Shitje (Fshij) Fshijini të gjitha

Agjent Shitje

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 7 nga 7 rezultate (Këshilla për kërkim)

Junior sales advisor durres - e re

Mektrin Motors

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi mektrin motors sh.p.k, prej 16 vitesh koncensionari më i madh në shqipëri. përfaqësuesi zyrtar i markave premium jaguar & land rover, volvo cars, volvotrucks, renault trucks dhe volvo penta eshte ne kerkim te "junior sales advisor". detyrat prezantimi dhe promovimi i automjeteve tek klientët dhe vizitorët e salloneve të mbajtja...

Agjent shitje - e re

Alb Meat

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi subjekti "alb meat" i cili ushtron aktivitetin e tij ne fier prej 15 vjetesh ne fushen shitjes se produkteve te mishit dhe produkteve te tjera ushqimore eshte ne kerkim te agjent shitje. detyrat përgjegjës për identifikimin e klientëve të rinj. ndërton, mirëmban dhe përmirëson marrëdhëniet e biznesit me klientët duke siguruar p...

Shitës ne banak /ndihmes - e re

Autopjesë Partner Sh.A

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi autopjesëpartner është një kompani gjermano-shqiptarë që luan një rolë kyç në tregtinë e auto pjesëve dhe pajisjeve të autoserviseve, në kosovë dhe shqipëri. në këtë fushë të biznesit kemi një përvojë 25 vjeçare. rrjeti ynë përfshin 11 qendra të shitjes në kosovë dhe shqipëri. ne do të rritemi fuqishëm në këto vende dhe rajon p...

Menaxher key account - e re

KOSMONTE FOODS TIRANA SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi pozicioni: menaxher key account departamenti i shitjeve “kosmonte foods tirana” sh.p.k, kompani lider ne treg ushtron aktivitetin e saj ne fushen e importit dhe distribuimin e produkteve ushqimore ne shqiperi, kosove, gjermani dhe dubai. “kosmonte foods tirana”, ofron pune te rregullt brenda dhe jashte vendit, te qendrueshme dh...

Manaxher shitjesh terreni - e re

Artlight Philips

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania e ndriçimit philips artlight ofron vend pune per pozicionin: manaxher shitjesh ne terren te kete mbaruar marketing. te kete experience pune do ishte favor. perben perparesi te njohe nevojat e tregut ne fushen e ndricimit professional dhe civil. te kete aftesi shume te mira bindese ne komunikim verbal dhe te shkruar me ...

Agjent shitjesh/shperndares - e re

Julius Meinl Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi julius meinl albania eshte ne kerkim te 3 ( tre) agjent shitjesh /shperndares përgjegjës për zonën e tiranës. detyrat demonstron dhe promovon produktet qe kompania tregton. ndjekje dhe komunikim i vazhdueshem me klientet duke plotesuar nevojat e tyre. ndjekje dhe komunikim me klientet debitore per mbylljen e detyrimeve. permbus...

Agjent shitje/presales - e re

LUFRA

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi lufra grop, e krijuar mbi 29 vite më pare, është sot kompania më e madhe e produkteve te qumeshtit në vende. me fabrikë në lushnje, rrogozhinë dhe një fabrikë uji në dukat, vlorë, dhe prezente në të gjithë shqipërinë me mbi 40 produkte të ndryshme për konsumatorin. aktualisht per kompanine dukat water kërkon të punësojë një agj...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune agjent shitje

Njoftime pune agjent shitje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane