Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Rajonet:Vushtrri (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Vushtrri

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkojme puntore - e re

BISTRO L

-
Vushtrri, Kosovë
Kerkoj kamarier ose kamariere me pervoje ne restaurant-in bistro l ne bazen e kforit fshati maxhunaj afer vushtrris , te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit - 049/625/895

Kerkojme puntore - e re

BISTRO P

-
Vushtrri, Kosovë
Kerkoj kamarier ose kamariere me pervoje ne restaurant-in bistro l ne bazen e kfor-it ne novosell maxhunaj afer vushtrris ,te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit - 049/625/895 .

Kamarier/e - e re

BISTRO-L

-
Vushtrri, Kosovë
Kerkoj nje kamarier/e ne restaurant-in bistro-l novosell maxhunaj mrena ne bazen e kfor’it , gjuha angleze perparesi , te interesuarit te kontaktojne prej ores 10 deri ne ora 19:00 . numri i telefonit – 049/625/895

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune vushtrri

Njoftime pune vushtrri dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane