Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Rajonet:Vlorë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

Vlorë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 16 rezultate (Këshilla për kërkim)

Cibo restorant mare e terra kërkon kamarier restoranti me eksperiencë pune . (Punë në distancë)

Ad

Cibo Mare e Terra

-
Vlorë, Shqipëri
Cibo restorant mare e terra kërkon kamarier restoranti me eksperiencë pune. -periudha: prill-shtator -pagesa:45000 lekë të reja. -ofrohet: akomodimi,ushqimi,siguracioni -adresa:rr.potamit himarë -telefon:0699763736 ker...

Kerkohet /ndihmes marangoz - e re

Vlorë, Shqipëri
Kerkohet ndihmes marangoz me ose pa eksperience te meparshme, mosha 18-40 vjec, te kete deshire te punoje ne montim perpunim apo lyerje te drurit. paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune me kohe te plore vlore adresa rruga hirakli pylli, prane poligonit na kontaktoni afati i fundit i aplikimit: 23/05/2021 09:07

Vlore, ofroj vend pune drejtues teknik/teknologe - e re

A G S

-
Vlorë, Shqipëri
Shoqeria "ags" shpk me objekt aktiviteti "sherbimi i ushqimit te gatuar dhe shperndarja tek pacientet, menca etj. drejtimin e dhenies se ushqimit te te semureve dhe personelit spitalor". ofron vend pune ne pozicionin e drejtues teknik /teknologe e cila : · te kete perfunduar studimet e larta ne degen kimi/teknologji ushqimore · te kete ex...

Fast food himare kerkon staff 0694009400 himare - e re

agjensi reklama

-
Vlorë, Shqipëri
Fast food dhe grill ne qytetin e himares kerkon te zgjeroj stafin e saj me profesionist. kerkohet staff per sufllaqet dhe grillen . preferohen kandidatet serioz dhe me eksperience ne kete fushe. paga starton nga 50.000 leke deri ne 100.000 leke. mbulohet akomodimi per peronat qe vijne te punojne ne sezonin veror. te gjithe te interesuarit...

Mobileri - e re

papas furniture

-
Vlorë, Shqipëri
Papas furniture kerkon ndihmes marangoz me ose pa eksperience pune. te jete person dinamik dhe te kete deshire te punoje dhe mesoje me shume ne perpunimin e drurit, pastrimin lyerjen montimin. mosha e preferuar*18/40* vjec kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme na kontaktoni cel 068 22 00 311 adresa vlore rruga irakli pylli prane pol...

Vlore, ofroj vend pune recepsionist - e re

Evis2014

-
Vlorë, Shqipëri
Kerkohet recepsionist (djale) per hotel ne lungomare. preferohet me eksperience. mos te jete ne marredhenie shkolle. duhet te komunikoje mire ne gjuhen angleze dhe italiane. te kete njohuri ne kompjuter. orari me turne numer kontakti dhe whatsapp: 0692047328 rroga baze 25000-27000leke cel. : 0692047328

Vlore, ofroj vend pune ndihmes marangoz - e re

papas furniture

-
Vlorë, Shqipëri
Papas furniture ofron vend te lire pune me kohe te plote si ndihmes marangoz (18-40 vjec) me ose pa eksperience pune te meparshme, te jete i intresuar te mesoje dhe te punoje ne proceset e montimit e lyerjes se drurit, perpunimit. na kontaktoni kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. adresa vlore rruga irakli pylli, prane pogilonit. nr ...

Ofrohet vend pune kamarier/e per ne gjermani - e re

Vlorë, Shqipëri
Ofrohet vend pune per kamarier/e. per ne gjermani. vetem me dokumenta europiane,per me shume detaje na kontaktoni nepermjet e-mail dhe whatsapp.

Vlore, ofroj vend pune part time menaxher apartamentesh pushimi per korrik-gusht 2021 - e re

Arel89

-
Vlorë, Shqipëri
Kerkojme te punesojme nje person per menaxhimin e apartamenteve te pushimit ne qytetin e vlores. personi kerkohet qe te kete njohuri bazike te kompjuterit, navigimin ne internet dhe programin office-excel. kohezgjatja: vetem per muajit korrik-gusht 2021 detyrat konsistojne : kontakti, kordinimi i orarit si dhe pritja e turisteve ne varesi...

Vlore, ofroj vend pune agjent shitje - e re

MEGATEK S.A

-
Vlorë, Shqipëri
Historiku megatek , hipermarketi me i madh i tipit “do it yourself” ne shqiperi. i cili ofron shitje me shumice dhe pakice, po kërkon te punesoje: perfaqesues rajonal shitjesh per zonen e vlores qellimi i pozicionit : sherbim i shkelqyer ndaj klienteve ekzistues dhe identifikimi i klienteve te rinj, duke synuar rritjen e shitjeve ne zonen...

Ofroj vend pune konsulent imobiliar - e re

Vlorë, Shqipëri
Re/max deluxe pjese e rrjetit me te madh imobiliar ne bote po kerkon konsulente per ndermjetesim te shitje/brerje/qira per pasurite e paluajtshme. e ndodhur me zyre ne qender te vlores perballe bankes union, ne ofrojme : - trajnime te vazhdueshme - komisione te larta - mundesi rritje ne karriere - ambient te kendshem pune - mundesi per te...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune vlore

Njoftime pune vlore dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane