Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Rajonet:Vlorë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(22)
Lloji
  • Pa përcaktuar(22)

Vlorë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 22 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkojme punetore fabrike .

Ad

sirol

-
Vlorë, Shqipëri
Kerkojme punetor ne makinerin e prodhimit te detergjenteve . paga e kenaqshme duke filluar nga 40.000 lek , ka rritje te vazhdueshme . orari i punes eshte 8 ore . transporti ofrohet nga kompania jone . sirol 2008 eshte...

Pjatalares/e (Punë në distancë)

Ad

Cibo Mare E Terra

-
Vlorë, Shqipëri
Cibo mare e terra kerkon te punesoje pjatalares/e me eksperience pune per sezonin veror 2023 ofrohet : akomodimi ushqimi higjena siguracioni cibo mare e terra kerkon te punesoje pjatalares/e me eksperience pune per se...

Sanitare - e re

Vlorë, Shqipëri
Broadway lounge vlore kerkon te punesoje sanitare me nje page te kenaqshme. per me shume kontaktoni ne numrin +. afati i fundit i aplikimit: 20/06/2024 18:32

Recepsion dhe sanitare - e re

Vlorë, Shqipëri
Kerkojme recepsionist/e dhe sanitare ne hoteleri ne zonen e golemit dhe vlore afati i fundit i aplikimit: 11/06/2023 09:30

Ekonomiste, sistemuese, vajze ne banak dhe kasiere - e re

Vlorë, Shqipëri
Marketi im shpall vende vakande pune per pozicionet: -ekonomiste -sistemuese, -vajze ne banak -kasiere ⏩kerkohet: 👉te jene etike gjate punes 😊te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese 📌kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune ⏩ofrohet: 💰 pagesa e kenaqshme + oret shtese te paguara ⚡kushte te mira pune. 📍a...

Recepsionist/e njoftime pune - maritim marina bay resort kërkon të punësojë - e re

Vlorë, Shqipëri
Njoftime pune - maritim marina bay resort kërkon të punësojë me ose pa eksperience pune e kenaqshme ofrohet akomodimi dhe ushqimi te interesuarit te kontaktojne ne numrin e meposhtem vlorë 0688687876 me ose pa eksperience pune e kenaqshme ofrohet akomodimi dhe ushqimi te interesuarit te kontaktojne ne numrin e meposhtem

Sanitare njoftime pune - maritim marina bay resort kërkon të punësojë - e re

Vlorë, Shqipëri
Njoftime pune - maritim marina bay resort kërkon të punësojë me ose pa eksperience pune e kenaqshme ofrohet akomodimi dhe ushqimi te interesuarat te kontaktojne ne numrin e meposhtem vlorë 0688687876 me ose pa eksperience pune e kenaqshme ofrohet akomodimi dhe ushqimi te interesuarat te kontaktojne ne numrin e meposhtem

Kamarier/e njoftime pune - maritim marina bay resort kërkon të punësojë - e re

Vlorë, Shqipëri
Njoftime pune - maritim marina bay resort kërkon të punësojë me ose pa eksperience pune e kenaqshme ofrohet akomodimi dhe ushqimi te interesuarit te kontaktojne ne numrin e meposhtem vlorë 0688687876 me ose pa eksperience pune e kenaqshme ofrohet akomodimi dhe ushqimi te interesuarit te kontaktojne ne numrin e meposhtem

Hotel bella vista kerkon te punesoje: •kuzhinier •ndihmes kuzhinier •kamarier •ndihmes kamarier paga e kenaqshme kushte ... - e re

ADA

-
Vlorë, Shqipëri
Hotel bella vista kerkon te punesoje: •kuzhinier •ndihmes kuzhinier •kamarier •ndihmes kamarier paga e kenaqshme kushte shume te mira pune adresa: rradhime vlore ( ushqimi & fjetja e siguruar) kontaktoni: 0683683790 whatsapp

Vlore, lungomare kerkohet banakiere - e re

Vende pune te lira

-
Vlorë, Shqipëri
Lungomare kerkohet femer qe te dij te bej mengjeset ; omlet, vez sy, tost turni i paradites puna 8 ore per me shume info ; 0693304020 cel. : 355693304020 whatsapp

Përgjegjës rezervimesh; përgjegjës pastrimi; kamarier: banakier; koktelist; hostes; sanitare; pjatalarëse; punonje - e re

Vlorë, Shqipëri
✅ maritim resort marina bay shpall vende te reja pune per hotel me 5 yje! 🍀 bashkohuni me skuadren “maritim resort marina bay” dhe fitoni mundesine per te pasur nje pervoje nderkombetare. 🍀 hoteli i pare me pese yje ne vlore me standarte nderkombetare te hotelerise ofron per stafin trajnime te vazhdueshme dhe kushte shume te mira te pun...

Vlore, ofrohet vend pune recepsionist - e re

MarinaPremiumHotel

-
Vlorë, Shqipëri
Ofrojme vend pune: pozicioni : recepsionist - preferohet me eksperience. - duhet te komunikoj mire ne gjuhen angleze. - te kete njohuri ne kompjuter. numer kontakti dhe whatsapp: 0692047328 ose dergoni cv me whatsapp bonuse per ekperience ne pune dhe per muajt e veres. cel. : 0692047328 whatsapp
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune vlore

Njoftime pune vlore dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane