Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Rajonet:Tiranë (Fshij) Fshijini të gjitha

Tiranë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 1354 rezultate (Këshilla për kërkim)

Lexmark legal limited- asistent ligjor

Ad

Lexmark Legal Limited

-
Tiranë, Shqipëri
Lexmark legal limited është një firmë ligjore me reputacion në mbretërinë e bashkuar, me zyrë qëndrore në londër e cila planifikon të hapë zyrën e saj në zemër të tiranës. ne jemi të interesuar fillimisht të punësojmë 3 ...

Stukator dhe llamarinist - e re

Ad

Autoservis Klodi

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkoj stukator dhe llamarinist. ofrohet pune stabel me pagesat me te mira ne treg pervec kesaj pagesat i rregullojme me marreveshje. korrekte, te pergjegjshem per ate qe i ngarkohet dhe bashkepunues.

Shitese mobilerie - e re

s.c System

-
Tiranë, Shqipëri
Dyqani i mobilerise "axl mobileri" kerkon te punesoje: - shitese mobilerie e interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. preferohet mosha 20 - 30 vjec. ofrojme: kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme. dergoni cv-ne email : axlmobileri@gmail.com adresa:myslym shyri  qyteti: tirana shteti: shqip...

Mesues/e gjermanisht - e re

Keni pasion për gjuhën gjermane? dëshironi të bëheni pjesë e një skuadre profesionistësh? jeni të hapur për zhvillimin e vetes dhe për mundësi për kualifikime ? nëse po, mos hezito të aplikosh tani, duke nisur cv tuaj në adresën tonë të email-it : aplikime@pendlpiswanger.al

Punëtor magazine - e re

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Itd shpk, kërkon të punësojë: punëtor magazine detyrat: eshte pergjegjes direkt per ngarkim – shkarkimin e mallit qe vjen per llogari te itd shpk eshte pergjegjes per sistemimin e magazinave te itd sa here qe kerkohet. miremban mjetet e punes dhe kujdeset qe ne fund te dites se punes ato jane magazinuar ne vendin e duhur. të jenë të dispo...

Ndihmëse kuzhine - e re

A G S

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria “ags” me objekt aktiviteti “sherbimi i ushqimit te gatuar dhe shperndarja tek pacientet, menca etj. realizimi dhe drejtimi i sherbimit te ushqimit ne qendra spitalore ,reparte ushtarake dhe ne pergjithesi i sherbimeve publike. ofron vende pune ne pozicionin e shërbyese në mensë – shpërndarje ushqimi (f) : · puna eshte me turne (2...

Kron construction shpall vend pune per pergjesgjes/e finance - e re

Tiranë, Shqipëri
Përgjegjës/e finance si përgjegjës/e finance ju jeni përgjegjës për mbikëqyrjen, monitorimin dhe vlerësimin e të gjitha aktiviteteve të përditshme të kontabilitetit. përgjegjës/e për statusin financiar duke zhvilluar dhe zbatuar sisteme për mbledhjen, analizimin, verifikimin dhe raportimin e informacionit financiar. detyrat: o mbikëqyrja ...

Ofrohet vend pune në tiranë : magaziniere - e re

A G S

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria ags shpk e cila operon ne fushen e sherbimit te ushqimit te gatuar dhe shperndarja tek pacientet,menca etj. kerkon te punesoje magaziniere e cila: · te kete perfunduar arsimin e mesem profesional · te kete eksperience pune jo me pak se 2 vite ne kete fushe · ofrohen kushte te mira pune dhe korrektesi ne pagesa. dergoni cv tuaj ne...

Restorant peshku fishop kerkon te zgjeroje stafin - e re

Tiranë, Shqipëri
Restorant peshku fishop kerkon punonjes me eksperience pune ne pozicionet: -kamarier -ekonomist -punonjese pastrimi -shites peshku -pjatalarese ✅kriteret e punes: 🔴 perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 🔴te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻ofrohet: 💵 pages...

Kron construction kerkon pergjegjes/e finance - e re

Tiranë, Shqipëri
Përgjegjës/e finance si përgjegjës/e finance ju jeni përgjegjës për mbikëqyrjen, monitorimin dhe vlerësimin e të gjitha aktiviteteve të përditshme të kontabilitetit. përgjegjës/e për statusin financiar duke zhvilluar dhe zbatuar sisteme për mbledhjen, analizimin, verifikimin dhe raportimin e informacionit financiar. detyrat: - mbikëqyrja ...

Shofer kamioni - e re

LIQENI VII sha

-
Tiranë, Shqipëri
Ofroj vend pune shofer kamioni kriteret: – te kete leje drejtimi kategoria ce – te kete eksperience te meparshme me mjetet e renda dhe kamione vetshkarkues – te disponoje cap – aftesi te punuarit ne grup te interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne +355682024508. faleminderit, “liqeni vii” sh.a

Markata e peshkut laguna e patokut kerkon te zgjeroje stafin - e re

Tiranë, Shqipëri
Markata e peshkut "laguna e patokut" kerkon te punesoje: -punetore 👉kriteret e punes: - eksperience e meparshme pune perben avantazh - te jete e sjellshme dhe me etike pune - te jete e shkathet dhe e komunikueshme ✅ ofrohet: - pagese e kenaqshme - ambient komod dhe kushte shume te mira pune 📍adresa: astir, perballe bohem 📲📞te interesu...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune tirane

Njoftime pune tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane