Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Rajonet:Shkodër (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(6)
Lloji
  • Pa përcaktuar(6)

Shkodër

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shkoder, ofroj vend pune menaxher shitje - e re

B.M shpk

-
Shkodër, Shqipëri
Shkoder, ofroj vend pune menaxher shitje kompania "b.m" shpk ofron pozicion te lire pune, menaxher shitje ne shkoder . pozicioni: menaxher shitje ne shkoder . kompania "b.m"shpk me aktivitet tregtar dhe shtrirje ne te gjithe shqiperine dhe vendet e ballkanit, ka eskluzivitet shitjen e pijes energjike b52 origjinale nga hollanda, birren ba...

Shkoder, ofroj vend pune - e re

call center shkoder

-
Shkodër, Shqipëri
Telework agjent marketing spanjisht🇪🇦 italisht🇮🇹 gjermanisht🇧🇪greqisht🇬🇷anglishit🇬🇧 keni deshire te keni sa me shume te ardhura? jeni ne vendin e duhur! cfare ofrojme: 1) paga baze duke filluar nga 500 euro dei ne 800 euro+ 100 per cdo ftd bonuse shume te larta per cdo ftd te grupit + % te larte 2) kontrate pune full time ne baz...

Shkoder, ofroj vend pune turni i dyte - e re

Kancelari.artvizion

-
Shkodër, Shqipëri
Kancelari artvizion kërkon të punësojë punonjese kancelarie ofrojme: – paga te kenaqshme dhe konkuruese ne treg. – ambient komod dhe motivues – bonuse konkuruese kërkojme: – te zoteroje gjuhen angleze – aftesi te mira komunikuese – te punoje ne grup – seriozitet ne pune – ambicie dhe vendosmeri dergo cv ne adresen: kancelari.artvizion@gma...

Ofrohet vend pune shites/magazinier - e re

Shkodër, Shqipëri
Ofrohet vend ne qytetin e shkodres per shites dhe punonjes magazine. te kete minimumi arsim te mesem, njohuri per perdorimin e kompjuterit, dhe aftesi te mira komunikimi dhe pune ne grup. preferohet te kete njohuri ne fushen e hidraulikes dhe elektrikes. per me shume informacion te interesuarit te kontaktojne ne nr cel. ose , dhe te dergo...

Shkoder, ofroj vend pune shites - e re

Arian.

-
Shkodër, Shqipëri
Ofrohet vend ne qytetin e shkodres per shites dhe punonjes magazine. te kete minimumi arsim te mesem, njohuri per perdorimin e kompjuterit, dhe aftesi te mira komunikimi dhe pune ne grup. preferohet te kete njohuri ne fushen e hidraulikes dhe elektrikes. per me shume informacion te interesuarit te kontaktojne ne nr cel. 0699844266 ose 069...

Kamarier shkoder, vend pune - e re

Shkodër, Shqipëri
Vend pune i lire ne shkoder : -kamarier pagesa ne baze te performances dhe eksperiences. per me shume informacion kontaktoni me mesazh ne numrin e kontaktit bashkengjitur. afati i fundit i aplikimit: 01/01/2022 09:46

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune shkoder

Njoftime pune shkoder dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane