Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Rajonet:Sarandë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

Sarandë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 15 rezultate (Këshilla për kërkim)

Sarande, ofroj vend pune, shofer - e re

Bougainville Bay Resort & SPA

-
Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group) , një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. ju fton për të aplikuar në pozicionin e: shofer kandidatet duhet të plotësojnë këto kritere: të zotërojë patentë të klasit c; të ketë eksper...

Sarande, ofroj vend pune arkëtar /e - e re

Bougainville Bay Resort & SPA

-
Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group) , një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. ju fton të aplikoni në pozicionin e: arkëtar /e detyrat dhe përgjegjësitë : bën gjendjen ditore të arkës; përgjegjës/e për mbajtjen fizike t...

Sarande, ofrohet vend pune spa therapiste - e re

Bougainville Bay Resort & SPA

-
Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa pjesã« e kompanisã« atdg (art and tourism development group) , njã« nga kompanitã« lider nã« fushã«n e turizmit dhe hotelerisã«, me njã« shtrirje tã« gjerã« nã« bregdetin shqiptar. ju fton tã« aplikoni nã« pozicionin e: spa therapiste pã«rshkrim i pã«rgjithshã«m luan njã« rol tã« rã«ndã«sishã«m nã« ofrimin e ...

Shofer - e re

Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa pjese e kompanise atdg (art and tourism development group), nje nga kompanite lider ne fushen e turizmit dhe hotelerise, me nje shtrirje te gjere ne bregdetin shqiptar. ju fton te aplikoni ne pozicionin e: shofer kandidatet duhet te plotesojne keto kritere: • te zoteroje patente te klasit c; • te kete eksperi...

Spa therapiste - e re

Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa pjese e kompanise atdg (art and tourism development group), nje nga kompanite lider ne fushen e turizmit dhe hotelerise, me nje shtrirje te gjere ne bregdetin shqiptar. fton profesioniste per te aplikuar ne pozicionin e: spa therapiste pershkrim i pergjithshem luan nje rol te rendesishem ne ofrimin e sherbime...

Sarande, ofrohet vend pune punonjes sektor frigoriferi - e re

Ar-bi Service Shpk

-
Sarandë, Shqipëri
Yes cash&carry pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje: punonjes sektor frigoriferi per qytetin e sarandes. aftesite dhe kualifikimet: *preferohet te kene eksperience. *te jene te komunikushem me klientet dhe stafin. *te kene fleksibilitet ne orare. ofrohen kushte shume te mira pune dhe page. kontaktoni ne cel: +355 697 048 817 ose ...

Sarande, ofrohet vend pune sistemues raftesh - e re

Ar-bi Service Shpk

-
Sarandë, Shqipëri
Yes cash&carry pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje: sistemues raftesh per qytetin e sarandes *preferohet te kene eksperience. *te jene te komunikushem me klientet dhe stafin. *te kene fleksibilitet ne orare. ofrohen kushte shume te mira pune dhe page. kontaktoni ne cel: +355 697 048 817 ose dergoni cv tuaj ne adresen: hr@arbidis...

Sarande, ofrohet vend pune kasier/e - e re

Ar-bi Service Shpk

-
Sarandë, Shqipëri
Yes cash&carry pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje: kasier/e per qytetin e sarandes. aftesite dhe kualifikimet: *preferohet te kene eksperience. *te jene te komunikushem me klientet dhe stafin. *te kene fleksibilitet ne orare. ofrohen kushte shume te mira pune dhe page. kontaktoni ne cel: +355 697 048 817 ose dergoni cv tuaj ne ...

Arkëtar /e - e re

Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa pjese e kompanise atdg (art and tourism development group), nje nga kompanite lider ne fushen e turizmit dhe hotelerise, me nje shtrirje te gjere ne bregdetin shqiptar. ju fton per te aplikuar ne pozicionin e: arketar /e pershkrim i pergjithshem arketar/e do te punoje se bashku me ekipin ne bashkepunim te ngu...

Sarande, ofrohet vend pune magazinier - e re

ALBSTAR

-
Sarandë, Shqipëri
Kompania albstar sh.p. k kerkon te punesoje nje magazinier me vendbanim ne qytetin e sarandes . kerkesat per kete pozicion pune jane: te kete eksperince ne kete profil pune. arsimimi i larte perben avantazh. te jete i njohur me progamet baze kompjuterike. te jete i komunikueshem dhe i pergjegjshem. kushdo qe eshte i interesuar te nis cv-n...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune sarande

Njoftime pune sarande dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane