Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Rajonet:Prizren (Fshij) Fshijini të gjitha

Prizren

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

Arkatar - e re

KAM Market

-
Prizren, Kosovë
[email protected] tagged as: arkatar, arke, kam market, prizren, sherbim

Menaxher marketi, zëvëndës menaxher marketi, arkëtar (prizren) - e re

KAM Market

-
Prizren, Kosovë
[email protected] tagged as: arkatar, kam market, market, menaxher marketi, prizren, zvendes marketi

Inxhinier i ndërtimtarisë - e re

Creative Group

-
Prizren, Kosovë
Aplikimi për poziten : inxhinier i ndërtimtarisë detyrat dhe përgjegjësit: udhëheqja e punimeve në teren. organizimi i punimeve. mbikqyrja e punishtës. përgaditja e ditarit të punës. planifikimi i punës me periudha javore. raportimi i punës ditore në administratë. kualifikimet për vend pune: të jetë i diplomuar në degën e ndërtimtarisë të...

Konkurs per emerimin dhe riemerimin e personelit akademik - e re

Rn00010386 lloji i rekrutimit: pranim data e njoftimit: 08/11/2022 afati për aplikim: 08/12/2022 - 22/12/2022 bazuar në dispozitat e statutit të universitetit si dhe aktet e brendshme nën ligjore, dispozitat e nenit 26 të ligjit mbi arsimin e lartë nr. 04/l-037, dispozitat e nenit 8 të ligjit të punës nr. 03/l-212, si dhe dispozitat e lig...

Inxhinier i ndërtimtarisë - e re

Creative Group

-
Prizren, Kosovë
Aplikimi për poziten : inxhinier i ndërtimtarisë detyrat dhe përgjegjësit: udhëheqja e punimeve në teren. organizimi i punimeve. mbikqyrja e punishtës. përgaditja e ditarit të punës. planifikimi i punës me periudha javore. raportimi i punës ditore në administratë. kualifikimet për vend pune: të jetë i diplomuar në degën e ndërtimtarisë të...

Agjent/e i/e shitjes – prizren (2) - e re

Doni Fruits Sh.p.k

-
Prizren, Kosovë
Detyrat dhe përgjegjësit: · shitjet dhe realizimi i targeteve; · hulumtimi dhe zgjerimi i tregut; · mirëmbajtja e klientëve; · prezantimi i mallrave dhe shërbimeve; · komunikimi direkt me klientin; · inkasimet; kualifikimi / eksperienca: · diplomë e shkollës së mesme; · të ketë aftësi të shkëlqyera komunikimi, prezantimi dhe negocimi; · t...

Ngjyrosës-llakirist, specialist i kompoziteve/fibrave, përgjegjës/udhëheqës i ekipit te paketimi dhe transportit, punëto... - e re

KOSOVAZO L.L.C.

-
Prizren, Kosovë
Konkurs pune ne jemi një kompani ndërkombëtare e specializuar në prodhimin dhe tregtimin e produkteve inovative të kopshtit. për më shumë se 20 vjet, ne jemi të vendosur në tregun gjerman dhe zviceran me produktet tona me një standard të lartë cilësie. për fabrikën tonë në prizren, e cila aktualisht është në ndërtim e sipër, ne po kerkojm...

Shitës/e (2 pozita) - e re

Hoja Consulting

-
Prizren, Kosovë
Plus paints shpall konkurs për pozitën: shitës/e (2 pozita) plus paints është kompani tashmë lidere që nga viti 2008, e cila meret me një sërë shërbimesh dhe ofron një gamë të gjerë të produkteve si ngjyra industriale dhe produkte të ndryshme për bizneset që meren me materiale si dru, hekur dhe metal. kompania ofron ambient të mirë të pun...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune prizren

Njoftime pune prizren dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane