Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Rajonet:Prishtinë (Fshij) Fshijini të gjitha

Prishtinë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 329 rezultate (Këshilla për kërkim)

Arkëtar/e - e re

SPAR Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Detyratdhe përgjegjësitë: ø ështëpërgjegjës për mirëpritjen dhe ofrimin e shërbimit të duhur ndaj klientëve ø përkujdesetpër menaxhimin e arkës, mbajtjen në gjendje të pastër, të rregullt dheaplikimin e masave të sigurisë ø ështëpërgjegjëse për pranimin e saldos ø përkujdesetqë të ketë sasi të mjaftueshme të monedhave dhe kartëmonedhave n...

Sektorist/e - e re

SPAR Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Detyrat dhe përgjegjësitë: ø ështëpërgjegjës për sistemimin, organizimin dhe mbushjen e vazhdueshme të hapësiraveekspozuese me mallra sipas standardeve të kompanisë ø përkujdesetpër shoqërimin e klientit deri te produkti i kërkuar ø informonklientët lidhur me specifikat dhe informatat tjera që kërkohen për produktinduke e shërbyer klienti...

Pastrues/e (mirëmbajtës/e) - e re

SPAR Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Ø përkujdesetpër pastrimin e dyshemesë, tavolinave, tualeteve, pajisjeve, rafteve,aksesorëve, xhamave dhe çdo gjë tjetër brenda dhe jashtë objektit ø përkujdesetpër mirëmbajtjen e pastërtisë dhe higjienës së ambientit të lokalit dhehapësirës përreth ø përkujdesetpër mirëmbajtjen dhe monitorimin e materialeve të pastrimit sipas standardeve...

Agjent i shitjes - e re

The Headhunter Kosovo

-
Prishtinë, Kosovë
Job good! life good! the headhunter group është një kompani inovative në përzgjedhjen e stafit dhe rekrutimit që operon në shqipëri, kosovë, mal i zi, maqedoni, bosnje dhe hercegovine, greqi, qipro, serbi dhe shtetet e bashkuara. ne ofrojmë mentalitetin më të ri në industrinë e personelit dhe biznesi ynë fokusohet kryesisht te kandidatët ...

Konsulence per punesim - e re

WH Team

-
Prishtinë, Kosovë
A keni hasur ne veshtiresi per te gjetur nje vend te lire pune ose ndoshta thjeshte dicka nuk ka shkuar ne rregull gjate procesit? - a keni hasur ne veshtiresi per te shkruar nje cv profesionale? - leter te motivimit? - referenca te punes? - paraqitje te duhur per interviste? ndoshta thjeshte keni pasur nevoj per persona me shume eksperie...

Teknik laborant/e - e re

Histolab

-
Prishtinë, Kosovë
Histolab shpk shpall konkurs pune për: teknik laborant/e - të ketë licencën e punës - eksperience të punës - e preferushme patent shoferi kategoria b të gjithë të interesuarit apo interesuarat të dërgojnë cv-n e tyre në [email protected] afati për aplikim deri me: 07.05.2021

Teknik laborant/e - e re

Histolab

-
Prishtinë, Kosovë
Laboratori histopatologjik histolab shpk shpall konkurs pune për: teknik laborant/e -të ketë licencën e punës - përvojë pune - e preferushme patent shoferi kategoria b. të gjithë kandidatët apo kandidatet e interesuar të dërgojnë cv-n e tyrë në [email protected] - afati për aplikim deri me: 07.05.2021

Estetikë/kozmetikë - e re

EsteMed Beauty Center

-
Prishtinë, Kosovë
Estemed beauty center kërkojme 2 punetore (femer): te punoj ne dyqanin tone kozmetik i cili gjendet ne - albi mall prishtinë. kushtet e punesimit: te kete njohuri rreth kozmetikes dhe kujdesit personal te kete pervoje pune te kete aftesi te mira komunikuese me kliente dhe aftesine shitje te interesuarat te dergojne cv-ne duke i bashkangji...

Puno prej shtepis - online - e re

Fitcoach24

-
Prishtinë, Kosovë
Jemi në kërkim të personave seriozë që janë të gatshëm me ndërtu biznesin e tyre personal përmes mundësisë që ofron kompania jonë. puno ku do që je në kosovë dhe jashtë vendit, përkatësisht në 95 shtete të botës. përvoja nuk është obligative. përfito bonuse tjera (dhurata, pushime jashtë vendit, trajnime speciale etj,). përparësi kanë apl...

Grand – dcp sh.p.k në prishtinë shpall konkurs për dymbëdhjetë vende të lira të punës. - e re

Grand – dcp SH.P.K

-
Prishtinë, Kosovë
Grand – dcp sh.p.k në prishtinë shpall konkurs për dymbëdhjetë vende të lira të punës. 1. pesë projektues të rrugëve; 2. dy inxhinier të elektros; 3. një inxhinier të ndërtimitarisë (drejtimi konstruktiv); 4. një inxhinier të makinerisë; 5. dy inxhinier të profileve të ndryshme dhe 6. një arkitekt. 1. për pesë (5) vendet te lira të punës ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune prishtine

Njoftime pune prishtine dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane