Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Rajonet:Mitrovicë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

Mitrovicë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent/e i/e shitjes (2) – mitrovicë - e re

Doni Fruits Sh.p.k

-
Mitrovicë, Kosovë
Detyrat dhe përgjegjësit: · shitjet dhe realizimi i targeteve; · hulumtimi dhe zgjerimi i tregut; · mirëmbajtja e klientëve; · prezantimi i mallrave dhe shërbimeve; · komunikimi direkt me klientin; · inkasimet; kualifikimi / eksperienca: · diplomë e shkollës së mesme; · të ketë aftësi të shkëlqyera komunikimi, prezantimi dhe negocimi; · t...

Mjek në qendrën e mjekësisë së punës - e re

Trepça Sh.A.

-
Mitrovicë, Kosovë
Per informata shtese: www.trepcacorporation.com si dhe e-mail adresa: contact@trepcacorporation.com

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune mitrovice

Njoftime pune mitrovice dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane