Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Rajonet:Lipjan (Fshij) Fshijini të gjitha

Lipjan

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Teknik i kontabilitetit (3) - e re

Pasta Fasta

-
Lipjan, Kosovë
Info@pastafasta-ks.com tags prishtine pasta fasta fushe kosove lipjan kontabilitet teknik i kontabilitetit

Kasap, ndihmës kasapi, paketuese, pranues malli (fabrika e mishit) - e re

Viva Fresh Store

-
Lipjan, Kosovë
[email protected] https://vivafresh-rks.com/aplikimet/apliko-per-fabrik-te-mishit/ tagged as: fabrika e mishit, kasap, lipjan, ndihmes kasapi, paketuese, pranues malli, prishtina, viva fresh

Kasap, ndihmës kasapi, paketuese, pranues malli (fabrika e mishit) - e re

Viva Fresh Store

-
Lipjan, Kosovë
Recruiting@vivafresh-rks.com https://vivafresh-rks.com/ aplikimet/apliko-per-fabrik- te-mishit/ tags kasap ndihmes kasapi paketuese pranues malli viva fresh prishtina lipjan fabrika e mishit

Kadete për zyrtare korrektuese – f (50) - e re

Ministria e Drejtësisë

-
Lipjan, Kosovë
Kadete për zyrtare korrektuese – femra (50) përshkrimi rn00010312 lloji i rekrutimit: pranim data e njoftimit: 28/10/2022 afati për aplikim: 29/11/2022 – 13/12/2022 duke u bazuar në nenin 36 paragraf 1 dhe 2 si dhe nenin 12 paragraf 1 nën paragraf 1.10 të ligjit nr. 8/l-131 për shërbimin korrektues të kosovës, nenit 4 paragrafi 2 nën para...

Kadete për zyrtare korrektuese – femra (50) - e re

Ministria e Drejtësisë

-
Lipjan, Kosovë
Përshkrimi rn00010312 lloji i rekrutimit: pranim data e njoftimit: 28/10/2022 afati për aplikim: 29/11/2022 – 13/12/2022 duke u bazuar në nenin 36 paragraf 1 dhe 2 si dhe nenin 12 paragraf 1 nën paragraf 1.10 të ligjit nr. 8/l-131 për shërbimin korrektues të kosovës, nenit 4 paragrafi 2 nën paragrafi 2.1, neni 8 të ligjit nr. 06/l 114 për...

Kasap, ndihmës kasapi, paketuese, pranues malli (fabrika e mishit) - e re

Viva Fresh Store

-
Lipjan, Kosovë
[email protected] https://vivafresh-rks.com/ aplikimet/apliko-per-fabrik- te-mishit/

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune lipjan

Njoftime pune lipjan dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane