Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Rajonet:Lezhë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Lezhë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Zv.menaxher/e dyqani lezhe - e re

Neptun shpk

-
Lezhë, Shqipëri
Përshkrimi balkan finance investment group , balfin group, është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e ballkanit perëndimor.gjeografikisht, grupi balfin është i pranishëm në austri, shqipëri, kosovë, bosnjë dhe hercegovinë, maqedoni veriore, mali i zi dhe holandë, me afërsisht 6’000 punonjës në tota...

Hotel turizmi ne lezhe kerkon te punesoje kamarier/e dhe banakier/e - e re

Lezhë, Shqipëri
Hotel turizmi ne lezhe kerkon te punesoje -kamarier/e -banakier/e ✅ kriteret e punes: 🔴te jene me vendbanim ne lezhe 🔴te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 🔴te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻 ofrohet: 💵 pagesa e kenaqshme + siguracione kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍 adresa: lezhe 📲📞per me shume...

Hotel turizmi ne lezhe kerkon te punesoje kamarier/e dhe banakier/e - e re

Lezhë, Shqipëri
Hotel turizmi ne lezhe kerkon te punesoje -kamarier/e -banakier/e ✅kriteret e punes: 🔴te jene me vendbanim ne lezhe 🔴te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 🔴te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻ofrohet: 💵 pagesa e kenaqshme + siguracione kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍adresa: lezhe 📲📞per me shume in...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune lezhe

Njoftime pune lezhe dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane