Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Rajonet:Krujë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(8)
Lloji
  • Pa përcaktuar(8)

Krujë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

Teknik/e laboratori vende pune - mundësi punësimi në intermedica kruje - e re

Krujë, Shqipëri
Vende pune - mundësi punësimi në intermedica kruje do te kenë përparësi kandidatët që kanë eksperiencë në fushën e kërkuardhe të gjithë duhet të zotërojnë njohuri të mira të gjuhës angleze dhe aftësi shumë të mira kompjuterike kandidatët/tet duhet të kenë përfunduar minimalisht ciklin e studimeve bachelor në teknik të lartë laboratoriedhe...

Infermier/e vende pune - mundësi punësimi në intermedica kruje - e re

Krujë, Shqipëri
Vende pune - mundësi punësimi në intermedica kruje do te kenë përparësi kandidatët që kanë eksperiencë në fushën e kërkuardhe të gjithë duhet të zotërojnë njohuri të mira të gjuhës angleze dhe aftësi shumë të mira kompjuterike kandidatët/tet duhet të kenë përfunduar minimalisht ciklin e studimeve bachelor në teknik të lartë laboratoriedhe...

Sherbim klienti vende pune - mundësi punësimi në intermedica kruje - e re

Krujë, Shqipëri
Vende pune - mundësi punësimi në intermedica kruje kandidatët/tet duhet të kenë përfunduar minimalisht ciklin e studimeve bachelor.do të kenë përparësi ata/o kandidatë/e që kanë kryer studime në fushën laboratorike / shëndetësore / biologji molekulare e të ngjashme. do te kenë përparësi kandidatët që kanë eksperiencë në fushën e kërkuardh...

Infermier/e vende pune - mundësi punësimi në intermedica kruje - e re

Krujë, Shqipëri
Vende pune - mundësi punësimi në intermedica kruje do te kenë përparësi kandidatët që kanë eksperiencë në fushën e kërkuardhe të gjithë duhet të zotërojnë njohuri të mira të gjuhës angleze dhe aftësi shumë të mira kompjuterike kandidatët/tet duhet të kenë përfunduar minimalisht ciklin e studimeve bachelor në teknik të lartë laboratoriedhe...

Teknik/e laboratori vende pune - mundësi punësimi në intermedica kruje - e re

Krujë, Shqipëri
Vende pune - mundësi punësimi në intermedica kruje do te kenë përparësi kandidatët që kanë eksperiencë në fushën e kërkuardhe të gjithë duhet të zotërojnë njohuri të mira të gjuhës angleze dhe aftësi shumë të mira kompjuterike kandidatët/tet duhet të kenë përfunduar minimalisht ciklin e studimeve bachelor në teknik të lartë laboratoriedhe...

Sherbim klienti vende pune - mundësi punësimi në intermedica kruje - e re

Krujë, Shqipëri
Vende pune - mundësi punësimi në intermedica kruje kandidatët/tet duhet të kenë përfunduar minimalisht ciklin e studimeve bachelor.do të kenë përparësi ata/o kandidatë/e që kanë kryer studime në fushën laboratorike / shëndetësore / biologji molekulare e të ngjashme. do te kenë përparësi kandidatët që kanë eksperiencë në fushën e kërkuardh...

Shqiperi, ofroj vend pune kasier/e, sistemues/e ne fushe-kruje - e re

diambe

-
Krujë, Shqipëri
Përshkrimi i punës rrjeti i marketeve diambe shpk shpall vende të lire punë në marketin e saj në fushë-kruje për pozicionet si më poshtë: sistemues/e dhe kasier/e në marketet e saj. detyrat ndjek procedurat e shitjes që nga momenti i ardhjes së klientit, bën prezantimin e produkteve dhe kryen punë në arkë. informon klientet për produktet ...

Fushe kruje, ofroj vend pune - e re

CLAF INDUSTRIES

-
Krujë, Shqipëri
Kerkohen punonjes per tu punesuar ne nje fabrike per punimin e materialeve metalike. kerkohen me ose pa eksperienc si punonjes ,saldator etj. kompania eshte italiane . kushtet e punes jan shume te mira . nga e hena ne te premte ora 08:00-16:30 paga e kenaqshme dhe me kontrate pune . te interesuarit te kontaktojne : 0695790189 fushe kruje ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kruje

Njoftime pune kruje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane