Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Rajonet:Korçë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

Korçë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 7 nga 7 rezultate (Këshilla për kërkim)

Bar te pazari i vjeter ne korce, kerkon: kamarier/e, ndihmes kuzhiniere. orari dhe paga diskutohen ne vendin e punes. - e re

Almarstaff

-
Korçë, Shqipëri
Bar te pazari i vjeter ne korce, kerkon: - kamarier/e - ndihmes kuzhiniere bari ofron dhe snack, shoqeruese per pijet, ndonje tost, byrek, etj. orari dhe paga diskutohen ne vendin e punes. per aplikime na kontaktoni ne numrin e tel: 069 361 961 7 bar te pazari i vjeter ne korce, kerkon: - kamarier/e - ndihmes kuzhiniere bari ofron dhe sna...

Korce, kerkohet kamarier/e - e re

Bar Terminali i Autobuseve

-
Korçë, Shqipëri
Bar "terminai i autobuseve" korce,kerkon te punesoje kamarier/e me eksperience pune te meparshme.per me shume te interesuarit mund te paraqiten prane barit qe ndodhet ne ambjentin e "terminalit te autobuseve" ose kontaktojne ne nr e tel: 0683030793 ju mirepresim

Oficer kredie, dega korçë - e re

NOA

-
Korçë, Shqipëri
Përshkrimi qëllimi i punës: oficeri i kredisë siguron arritjen e objektivave vjetore dhe mujore për rritjen dhe cilësinë e portofolit duke identifikuar oportunitetet e shitjes dhe gjenerimin e klientëve të rinj duke qenë përgjegjës për gjithë ciklin e jetës së kredisë së një klienti në noa. detyrat analizon tregjet potenciale në mënyrë që...

Korcë, ofrohet vend pune sales representative korcë - e re

Albtelecom

-
Korçë, Shqipëri
Do you find yourself suitable? sales representative in korcë requirements of the position: bachelor’s degree (preferred, candidates with degree in economy, engineering) excellent communication and negotiating skills very good knowledge of microsoft office package very good knowledge of english (written and spoken) fond of technology inter...

Korce, ofrohet vend pune oficer kredie, dega korçë - e re

NOA sha

-
Korçë, Shqipëri
Qëllimi i punës: oficeri i kredisë siguron arritjen e objektivave vjetore dhe mujore për rritjen dhe cilësinë e portofolit duke identifikuar oportunitetet e shitjes dhe gjenerimin e klientëve të rinj duke qenë përgjegjës për gjithë ciklin e jetës së kredisë së një klienti në noa. përgjegjësitë e pozicionit: analizon tregjet potenciale në ...

Korce, ofrohet vend pune oficer kredie, dega korçë - e re

NOA sha

-
Korçë, Shqipëri
Qëllimi i punës: oficeri i kredisë siguron arritjen e objektivave vjetore dhe mujore për rritjen dhe cilësinë e portofolit duke identifikuar oportunitetet e shitjes dhe gjenerimin e klientëve të rinj duke qenë përgjegjës për gjithë ciklin e jetës së kredisë së një klienti në noa. përgjegjësitë e pozicionit: analizon tregjet potenciale në ...

Oficer kredie, dega korçë - e re

NOA

-
Korçë, Shqipëri
Qëllimi i punës: oficeri i kredisë siguron arritjen e objektivave vjetore dhe mujore për rritjen dhe cilësinë e portofolit duke identifikuar oportunitetet e shitjes dhe gjenerimin e klientëve të rinj duke qenë përgjegjës për gjithë ciklin e jetës së kredisë së një klienti në noa. përgjegjësitë e pozicionit: 1. analizon tregjet potenciale ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune korce

Njoftime pune korce dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane