Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Rajonet:Has (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(5)
Lloji
  • Pa përcaktuar(5)

Has

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Matra call for proposal 2023 - e re

Call for proposal matra and human rights fund – 2023 the embassy of the kingdom of the netherlands in pristina eagerly invites non-governmental organizations to submit project proposals for the matra & human rights fund before the 10th of january 2023. matra stands for maatschappelijke transformatie , meaning ‘social transformation’ aimin...

Cfp: maintenance of the inprishtina portal - e re

Call for proposals development of new tourism products in the municipality of pristina ppse project and the municipality of prishtina invite interested parties to apply for the maintenance of the inprishtina portal the promoting private sector employment (ppse) is a swiss agency for development and cooperation (sdc) kosovo project, implem...

Operations assistant (movements) - e re

IOM Kosovo

-
Has, Shqipëri
Special vacancy notice svn 2022/xk0924 open to internal and external candidates position title : operations assistant (movements) duty station : prishtina/ ferizaj, kosovo (unsc 1244) classification : general service staff (g5) type of appointment : special fixed term, 6 months with possibility of extension estimated start date : as soon ...

Project assistant, communications & cultural orientation - e re

IOM Kosovo

-
Has, Shqipëri
Special vacancy notice svn 2022/xk0926 open to internal and external candidates position title : project assistant, communications & cultural orientation duty station : prishtina/ ferizaj, kosovo (unsc 1244) classification : general service staff (g5) type of appointment : special fixed term, 6 months with possibility of extension estimat...

Senior operations assistant (field support) - e re

IOM Kosovo

-
Has, Shqipëri
Special vacancy notice svn 2022/xk0925 open to internal and external candidates position title : senior operations assistant (field support) duty station : prishtina/ferizaj, kosovo (unsc 1244) classification : general service staff (g6) type of appointment : special fixed term, 6 months with possibility of extension estimated start date ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune has

Njoftime pune has dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane