Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Rajonet:Gjirokastër (Fshij) Fshijini të gjitha

Gjirokastër

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent në sigurime, kolaudim, gjirokastër - e re

SIGAL UNIQA Group AUSTRIA sh.a

-
Gjirokastër, Shqipëri
“sigal uniqa group austria” sh.a. pjese e uniqa group austria, s hoqëri sigurimi me eksperiencë 23 vjeçare, themeluar më 22 shkurt 1999, e përfaqësuar me 8 kompani sigurimi jetë dhe jo-jetë, risigurime dhe fond pensionesh që ofron të gjitha klasat e sigurimit me 42 produkte, me rreth 1,500 punonjës dhe agjentë në mbi 900 zyra ku ajo opero...

Sigal uniqa group austria agjent në sigurime, kolaudim gjirokastër - e re

SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA

-
Gjirokastër, Shqipëri
“sigal uniqa group austria” sh.a. pjese e uniqa group austria, shoqëri sigurimi me eksperiencë 23 vjeçare, themeluar më 22 shkurt 1999, e përfaqësuar me 8 kompani sigurimi jetë dhe jo-jetë, risigurime dhe fond pensionesh që ofron të gjitha klasat e sigurimit me 42 produkte, me rreth 1,500 punonjës dhe agjentë në mbi 900 zyra ku ajo operon...

Kompania gjermane lr ofron mundesi punesimi te cdo femer...puna mund te jet full ose part time - e re

Gjirokastër, Shqipëri
Puna qe ofrohet eshte shitese online. full time /part time

Gjirokaster, ofroj vend pune agjent/e shitjesh - e re

Ar-bi Service Shpk

-
Gjirokastër, Shqipëri
Yes cash & carry pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje per qytetin e gjirokastres agjent/e shitjesh. *te kete patente te klasit b. *te njoh zonen . *te kete aftesi shume te mira komunikimi. *te kete aftesi bashkpunuese. *te kete fleksibilitet ne orare. ofrohen kushte shume te mira pune dhe page. te interesuarit jane te dergojne cv...

Gjirokaster, ofroj vend pune menaxher/e supermarketi - e re

Ar-bi Service Shpk

-
Gjirokastër, Shqipëri
Superstar market pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoj per qytetin e gjirokastres, menaxher/e supermarketi. aftesite dhe kualifikimet: *te kete perfunduar studimet e larta. *te kete eksperience pune. *te dije te perdori nje nga programet financiare. *te kete njohuri te mira te programeve baze kompjuterike. *te kete fleksibilitet ne...

Gjirokaster, ofroj vend pune agjent shitjesh - gjirokaster - e re

Kraco

-
Gjirokastër, Shqipëri
Përshkrimi kraco kerkon te punesoje: agjent shitjesh per qytetin e gjirokastres. detyrat prezantimi i denje produkteve; realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore; negocimi i kontratave me kliente me prespektive; aftesi shume te mira analitike; te kete aftesi te mira komunikimi; te jete energjik dhe i afte te punoje ne grup; te jete i bes...

Arketare banke dega gjirokaster - e re

BANKA KOMBETARE TREGTARE (BKT)

-
Gjirokastër, Shqipëri
Teller gjirokastra branch tasks • accepts the money that the customers deposit; • deals with balancing and re-conciliation of atm; • deals with cash counting; • deals with forgery bank notes; • keeps the confidentiality of every transaction; • plays an integral part of the marketing process of the unit requirements to own an economic univ...

Teller gjirokastra branch - e re

Banka Kombetare Tregtare BKT

-
Gjirokastër, Shqipëri
Përshkrimi teller gjirokastra branch detyrat • accepts the money that the customers deposit; • deals with balancing and re-conciliation of atm; • deals with cash counting; • deals with forgery bank notes; • keeps the confidentiality of every transaction; • plays an integral part of the marketing process of the unit kualifikimet to own an ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune gjirokaster

Njoftime pune gjirokaster dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane