Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Rajonet:Fier (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Lloji

Fier

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 9 nga 9 rezultate (Këshilla për kërkim)

Fier kerkohet ndihmes mekanik

Ad

Mercedes Benz luli

-
Fier, Shqipëri
Mercedes benz luli me adrese ne fier kerkon te punesoj nje ndihmes mekanik . te kete eksperienc pune te meparshme. orari 08:00-17:00 e diela pushim. paga e kenaqshme .te interesuarit mund te kontaktojn ne nr e tel 069464...

Sistemuese marketi fier vlore - e re

Global Logistic shpk

-
Fier, Shqipëri
Përshkrimi global logistic është një nga kompanitë lider për shitjen dhe shpërndarjen e produkteve me cilësi të lartë dhe kerkon te punesoje: sistemuese marketi fier/vlore detyrat te sigurojne vendosjen, reklamimin dhe mbushjen si duhet te te gjitha produkteve te kompanise ne rafte duke zbatuar udhezimet e supervizorit direkt; te njohin m...

Këshillues klienti fier - e re

Neptun shpk

-
Fier, Shqipëri
Përshkrimi balkan finance investment group, balfin group, është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e ballkanit perëndimor. gjeografikisht, grupi balfin është i pranishëm në austri, shqipëri, kosovë, bosnjë dhe hercegovinë, maqedoni veriore, mali i zi dhe holandë, me afërsisht 6'000 punonjës në tota...

Këshillues klienti, neptun fier, ( afati i aplikimit 01 dhjetor 2021) - e re

Neptun shpk

-
Fier, Shqipëri
Profili i kompanisë: balkan finance investment group, balfin group, është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e ballkanit perëndimor. gjeografikisht, grupi balfin është i pranishëm në austri, shqipëri, kosovë, bosnjë dhe hercegovinë, maqedoni veriore, mali i zi dhe holandë, me afërsisht 6’000 punonj...

Fier, ofrohet vend pune specialiste shitjesh fier - e re

Abissnet.sha

-
Fier, Shqipëri
Abissnet kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit, duke ofruar shërbime të internetit, telefonisë fikse dhe televizionit për klientët e saj, në të gjithë territorin e shqipërisë. per fuqizimin e personelit dhe zhvillimin e njesive kerkojme te punesojme specialiste shitjesh prane dyqanit abissnet ne fier. detyrat 1-menaxhon ...

Specialist debt collection rajoni fier - e re

Fondi Besa

-
Fier, Shqipëri
Përshkrimi fondi besa sh.a institucion për kreditimin e bizneseve, shpall konkurrimin për vënd të lirë pune në pozicionin specialist debt collection për rajonin fier. kualifikimet kërkesat kryesore për kandidatët për këtë pozicion janë: • të kenë diplome të shkollës së lartë, preferohet fakulteti ekonomik; • të kenë njohuri të mira në për...

Fier, ofrohet vend pune specialist debt collection - e re

Fondi BESA

-
Fier, Shqipëri
Fondi besa sh.a institucion për kreditimin e bizneseve, shpall konkurrimin për vënd të lirë pune në pozicionin specialist debt collection për rajonin fier. kërkesat kryesore për kandidatët për këtë pozicion janë: të kenë diplome të shkollës së lartë, preferohet fakulteti ekonomik; të kenë njohuri të mira në përdorimin e kompjuterit; të ke...

Perfaqsues shitjesh dyqan vodafone patos - e re

R & T shpk

-
Fier, Shqipëri
Kompania r&t shpk kërkon të punësojë përfaqsues shitjesh për dyqan vodafone në qytetin e patosit. kualifikimet: * aftësi shumë të mira komunikuese * eksperiencë në shitje * njohuri të mira në përdorimin e kompjuterit të interesuarit të dërgojnë cv n ë adresën jeta.veledi@rt-grp.com ku te specifikohet qyteti për ku po aplikojnë.

Perfaqsues shitjesh dyqan vodafone fier - e re

R & T shpk

-
Fier, Shqipëri
Kompania r&t shpk kërkon të punësojë përfaqsues shitjesh për dyqan vodafone në qytetin e fierit. kualifikimet: * aftësi shumë të mira komunikuese * eksperiencë në shitje * njohuri të mira në përdorimin e kompjuterit të interesuarit të dërgojnë cv n ë adresën jeta.veledi@rt-grp.com ku te specifikohet qyteti për ku po aplikojnë.

Fier, ofrohet vend pune perfaqsues shitjesh dyqan vodafone patos - e re

R&T shpk

-
Fier, Shqipëri
Kompania r&t shpk kërkon të punësojë përfaqsues shitjesh për dyqan vodafone në qytetin e fierit (patos) kualifikimet: * aftësi shumë të mira komunikuese * eksperiencë në shitje * njohuri të mira në përdorimin e kompjuterit të interesuarit të dërgojnë cv n ë adresën jeta.veledi@rt-grp.com ku te specifikohet adresa për ku po aplikojnë. vetë...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune fier

Njoftime pune fier dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane