Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Rajonet:Ferizaj (Fshij) Fshijini të gjitha

Ferizaj

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 14 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente administrative - e re

Oaza Company

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania “oaza company” sh.p.k., me seli në prishtinë, rruga “magjistralja prishtine-ferizaj”, pn. llapnaselle–është në kërkim të njerëzve të ri, entuziastë dhe të motivuar për të punuar në pozitat : asistente administrative detyrat dhe përgjegjësitë e pozitës organizon punën në administratë; përgjegjëse për mirëmbajtjen e kalendarit dito...

Asistente administrative, agjent i shitjes, serviser i aparatave të kafesë - e re

Auburn Dreams

-
Ferizaj, Kosovë
Auburn dream shpk në ferizaj, përfaqesues i manuel caffe për kosovë shpall konkurs për: asistente administrative (ferizaj), agjent i shitjes (ferizaj), serviser i aparatave të kafesë(ferizaj) kriteret për pozitat e cekura janë si në vijim: asistente adminstrative detyrat dhe përgjegjësitë: bënë shitjen e faturave ndaj klientëve, regjistro...

Arkitekte - e re

Vintage Architecture

-
Ferizaj, Kosovë
Vintage architecture po rritet! ne po kërkojmë 1 arkitekte apo junior arkitekte të motivuar për punë dhe të interesuara ti bashkangjiten ekipit tonë. kandidatet e interesuara duhet ti plotësojnë këto kritere: të kenë mbaruar apo të jenë në përfundim të studimeve. të zotërojnë njohuri të mira në archicad kurse njohja e 3dsmax, photoshop dh...

Asistente administrative, agjent i shitjes, serviser i aparatave të kafesë - e re

Auburn Dreams

-
Ferizaj, Kosovë
Auburn dream shpk në ferizaj, përfaqesues i manuel caffe për kosovë shpall konkurs për: asistente administrative (ferizaj), agjent i shitjes (ferizaj), serviser i aparatave të kafesë(ferizaj) kriteret për pozitat e cekura janë si në vijim: asistente adminstrative detyrat dhe përgjegjësitë: bënë shitjen e faturave ndaj klientëve, regjistro...

Menaxher/e - e re

BAS Market

-
Ferizaj, Kosovë
Tags menaxher menaxhere ferizaj bas market

Zyrtar të shitjes (3) - e re

Oxa Group

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania oxa-group me seli në ferizaj ka hapur konkurs për : pozita: zyrtar të shitjes -3 pozitë detyrat dhe përgjegjësitë qëndron si pika e pare e kontaktit për klientët për të adresuar dhe përgjigjur kërkesave të tyre; të gjeneroj kontakte të reja, prezantoj programet e prodhimit dhe të kompletoj porositë; të vizitojë klientët në baza t...

Menaxher/e - e re

BAS Market

-
Ferizaj, Kosovë

Specialist i/e shërbimit për klientë (3) - e re

Evapify

-
Ferizaj, Kosovë
Vende të lira pune nga kompania “evapify” emri i pozites; specialist i/e shërbimit për klientë (3 pozita) lokacioni: village mall, ferizaj evapify është kompani globale me baze ne poloni që si aktivitet primar ka distribuimin dhe shitjen e cigareve elektronike me avullosje vapes në rajon, me zyre qëndrore në prishtinë. kompania do të ofro...

Zyrtar të shitjes (3) - e re

Oxa Group

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania oxa-group me seli në ferizaj ka hapur konkurs për : pozita: zyrtar të shitjes -3 pozitë detyrat dhe përgjegjësitë qëndron si pika e pare e kontaktit për klientët për të adresuar dhe përgjigjur kërkesave të tyre; të gjeneroj kontakte të reja, prezantoj programet e prodhimit dhe të kompletoj porositë; të vizitojë klientët në baza t...

Ndihmës/e kuzhiniere (2), banakier/e (2), kamarier/e (2) - e re

Ginger Coffee Bar & Eatery

-
Ferizaj, Kosovë
Ginger coffee bar & eatery shpall konkurs për: ndihmës/e kuzhiniere (2) me ose pa përvojë pune, banakier/ e (2) me ose pa përvojë pune, kamarier/e (2) me ose pa përvojë pune të interesuarit mund të lajmërohen në: ginger coffee bar & eatery, tel: +383 45 77 55 88 tags ginger coffee bar & eatery ndihmes kuzhinier ndihmes kuzhiniere banakier...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ferizaj

Njoftime pune ferizaj dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane