Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Rajonet:Elbasan (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Elbasan

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Mon cheri kerkon zgjerim stafi (Punë në distancë)

Ad

Mon Cheri Elbasan

-
Elbasan, Shqipëri
Puno me ne! trajnimet kundrejt pageses. eksperinca nuk eshte domosdoshmeri beso dhe zhvillo potecialin tend. mosha e pelqyer 20-30 vjec! arsimi: i mesem nuk eshte domosdoshme te kesh eksperince te caktuar. ko...

Elbasan, ofroj vend pune agjent shitjesh - elbasan - e re

Kraco

-
Elbasan, Shqipëri
Kraco kerkon te punesoje: agjent shitje. detyrat prezantimi i denje produkteve; realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore; negocimi i kontratave me kliente me prespektive; aftesi shume te mira analitike; te kete aftesi te mira komunikimi; te jete energjik dhe i afte te punoje ne grup; te jete i besueshem dhe me integritet; te jete i afte...

Elbasan, ofroj vend pune agjent shitjesh - elbasan - e re

Kraco

-
Elbasan, Shqipëri
Kraco kerkon te punesoje: agjent shitje. detyrat prezantimi i denje produkteve; realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore; negocimi i kontratave me kliente me prespektive; aftesi shume te mira analitike; te kete aftesi te mira komunikimi; te jete energjik dhe i afte te punoje ne grup; te jete i besueshem dhe me integritet; te jete i afte...

📄 puntore furre buke - e re

Elbasan, Shqipëri
Me dhe pa eksperiene fuxhi&brumaxhi paga starton me 30000 mij leke pa eksperience ne baze te eksperiences flitet per page ne shume flm + afati i fundit i aplikimit: 30/12/2024 08:06

Punetor furre buke - e re

Furre Buke Hoxha

-
Elbasan, Shqipëri
Punetor me dhe pa eksperience kushte shum te mira pune te interesuarit kontakt whatsapp telefon 0695881626

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune elbasan

Njoftime pune elbasan dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane