Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Rajonet:Durrës (Fshij) Fshijini të gjitha

Durrës

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 68 rezultate (Këshilla për kërkim)

Motorrist/shperndares porosish - e re

Ad

Eljo's Pizza

-
Durrës, Shqipëri
🍕 "eljo's pizza" 🍕ofron vende pune 🛵 motorrist/shperndares porosish🛵 per zonen e durresit, me ose pa eksperience pune. paga e kenaqshme dhe me siguracion. kandidatet duhet te jene te pajisur me patente. 🛵 te intere...

Ofroj pune per inxhinier mjedisi, elektrik dhe hodroteknik

Ad

T&XH shpk

-
Durrës, Shqipëri
Kompania e ndertimit t&xh sh.p.k fton individe te kualifikuar te behen pjese e stafit si drejtues teknik ne pozicionet : inxhinier mjedisi, inxhinier elektrik dhe inxhinier hidroteknik ku kritere te jete: -diploma m...

U-learn academy ofron vend pune per mesues grafik dizajner per kurse profesionale - e re

Durrës, Shqipëri
U-learn academy ofron vend pune per mesues grafik dizajner per kurse profesionale "grafik design" aplikantet duhet: te kete kryer studimet e larta ne degen grafik design te kete experience pune mbi 5 vite si dizajner (pervoja e punes ne mesimdhenie perben perparesi) te kete njohuri shume te mira te programeve: adobe illustrator, adobe ind...

Php laravel developer - e re

Durrës, Shqipëri
Are you an independent web developer with responsibility and you have knowledge of laravel? then we are looking for you! who are we? we are building a small but established team, giving you a great opportunity to become a strong member of the team for years to come and be involved in the various exciting projects that we have lined up. ou...

Ofrohet vend pune per mësues grafik dizajner për kurse profesionale - e re

Durrës, Shqipëri
U-learn academy ofron vend pune per mesues grafik dizajner per kurse profesionale "grafik dizajner" aplikantet duhet: te kete kryer studimet e larta ne degen grafik design te kete experience pune mbi 5 vite si dizajner (pervoja e punes ne mesimdhenie perben perparesi) te kete njohuri shume te mira te programeve: adobe illustrator, adobe i...

Durres, ofroj vend pune - e re

KlinikaDentitalDurres

-
Durrës, Shqipëri
Klinika dentital kerkon te punesoje mjeke stomatologe me eksperience pune. te intereduarat te kontaktojne nr: +355 68 409 8678 cel. : +355 68 409 8678

Durres, ofroj vend pune - e re

KlinikaDentitalDurres

-
Durrës, Shqipëri
Klinika dentital kerkon te punesoje recepsioniste. te zoteroje gjuhen italiane dhe te kete aftesi te mira kompjuterike. te interesuarat te kontaktojne nr: +355 68 409 8678 cel. : +355 68 409 8678

Php laravel developer - e re

Durrës, Shqipëri
Are you an independent web developer with responsibility and you have knowledge of laravel? then we are looking for you! who are we? we are building a small but established team, giving you a great opportunity to become a strong member of the team for years to come and be involved in the various exciting projects that we have lined up. ou...

Php laravel developer - e re

Digital ON

-
Durrës, Shqipëri
Are you an independent web developer with responsibility and you have knowledge of laravel ? then we are looking for you! who are we? we are building a small but established team, giving you a great opportunity to become a strong member of the team for years to come and be involved in the various exciting projects that we have lined up. o...

Durres, kerkohet agjent imobiliar - e re

Remax sky

-
Durrës, Shqipëri
🆕️"remax sky"🔴🔵⚪ agjensia real estate "remax sky", me hapjen e saj se shpejti kerkon te rekrutoj agjent imobiliar / konsulent imobiliare në durrës ⚪agjenti në real estate është punë për njerëz ambiciozë që duan të punojnë në mënyrë të pavarur nën mbështetjen e markës ndërkombëtare dhe prestigjit të fituar prej vitesh. 🔴agjenti në real...

Durres, ofrohet vend pune recepsion - e re

Poliklinia Dentital

-
Durrës, Shqipëri
''poliklinika dentital'' klinika dentare dentital kerkon te punesoje recepsioniste. te kete njohuri te gjuhes italiane, eksperienca perben avantazh. te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit 068 4012129

Php laravel developer - e re

Digital ON

-
Durrës, Shqipëri
Are you an independent web developer with responsibility and you have knowledge of laravel ? then we are looking for you! who are we? we are building a small but established team, giving you a great opportunity to become a strong member of the team for years to come and be involved in the various exciting projects that we have lined up. o...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune durres

Njoftime pune durres dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane