Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Rajonet:Deçan (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

Deçan

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Mësimdhënës/e (3), roje nate (1) - e re

Komuna e Deçanit

-
Deçan, Kosovë

Arkatare, sektorist/e, depoist - e re

Viva Fresh Store

-
Deçan, Kosovë
Tags viva fresh store arkatare sektorist depoist shitje decan

Arkatare, sektorist/e, depoist - e re

Viva Fresh Store

-
Deçan, Kosovë
Tagged as: arkatare, deçan, depoist, sektorist, shitje, viva fresh store

Arkatare, sektorist/e, depoist - e re

Viva Fresh Store

-
Deçan, Kosovë
[email protected]

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune decan

Njoftime pune decan dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane