Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Rajonet:Berat (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Berat

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofroj vend pune ne berat. - e re

Berat, Shqipëri
Kompania gjedra shpk (berat) e cila merret me grumbullimin,perpunimin dhe eksportin e bimeve aromatiko mjekesore kerkon punetore femra/meshkuj. orari 07:30-16:00. nga e hena ne te shtune. nr kontakti afati i fundit i aplikimit: 01/12/2024 11:13

Berat, ofroj vend pune punetore me kohe te plote - e re

Ardit82

-
Berat, Shqipëri
Kompania gjedra shpk (berat) e cila merret me grumbullimin dhe perpunimin i bimeve aromatiko mjekese kerkon punetore me kohe te plote femra/meshkuj. te interesuarit te kontaktojne me nr e tel 0682091143.

Berat, ofroj vend pune teknologe ushqimore - e re

A G S

-
Berat, Shqipëri
Kompania ags me ekperience disa vjecare ne fushen e prodhimit, shitjes , sherbimeve spitalore ,ushqimore etj ofron vend pune ne pozicionin: pergjegjese kateringu/ teknologe ushqimore: · kandidatet duhet minimalisht te kene 2 vite pune eksperience ne kete fushe · te kete perfunduar arsimin e larte per teknologji ushqimore · ofrojme kushte ...

Asistente operatore berat - e re

Fondi Besa

-
Berat, Shqipëri
Përshkrimi fondi besa sh.a institucion për kreditimin e bizneseve, shpall konkurrimin për vend të lirë pune në pozicionin asistente operatore për qytetin e beratit . detyrat detyrat kryesore per te cilat do te jete pergjegjes: të komunikojë dhe të informojë klientët/klientët potencial rreth produkteve dhe shërbimeve të kompanisë si dhe të...

Berat, ofrohet vend pune asistente operatore, berat - e re

Fondi BESA

-
Berat, Shqipëri
Fondi besa sh.a institucion për kreditimin e bizneseve, shpall konkurrimin për vend të lirë pune në pozicionin asistente operatore për qytetin e beratit. kërkesat kryesore për kandidatët për këtë pozicion janë: o diplomë universitare në fakultetin ekonomik ose në fusha relvante o të ketë të pakën 1 vit përvojë pune profesionale në fushën ...

Asistent dyqani - shërbim klienti berat - e re

Neptun shpk

-
Berat, Shqipëri
Përshkrimi neptun shpk është pjesë e balfin group e specializuar në tregëtimin e pajisjeve elektroshtëpiake. përmbledhja e pozicionit : asistenti i dyqanit është përgjegjës për plotësimin e kërkesave logjistike operative të dyqanit duke shërbyer si koordinator, ndjekës të plotësimit të nevojave të dyqanit dhe stafit në përmbushjen e detyr...

Berat, ofrohet vend pune inxhinier elektrik – menaxher hidroçentrali - e re

Salillari shpk

-
Berat, Shqipëri
Kompania “salillari sh.p.k” , lider në sektorin e ndërtimit me më shumë se 25 vjet përvojë, përshtatet me karakteristikat e secilit projekt për të krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative. “salillari sh.p.k” aktivitetin e ndërtimit e ka në: infrastrukturë, ndërtime civile, ujsjellës, shpim të naftës, prodhimi i materialeve ndërtimore, ...

Neptun, asistent dyqani / shërbim klienti berat - e re

Neptun shpk

-
Berat, Shqipëri
Neptun shpk është pjesë e balfin group e specializuar në tregëtimin e pajisjeve elektroshtëpiake. përmbledhja e pozicionit : asistenti i dyqanit është përgjegjës për plotësimin e kërkesave logjistike operative të dyqanit duke shërbyer si koordinator, ndjekës të plotësimit të nevojave të dyqanit dhe stafit në përmbushjen e detyrave të tyre...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune berat

Njoftime pune berat dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane