Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kompanitë:Royal York Property Management (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(11)
Lloji
  • Pa përcaktuar(11)

Royal York Property Management

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 11 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune leasing coordinator - e re

Royal York Property Management

-
Tiranë, Shqipëri
Leasing coordinator - 10pm to 6am job description royal york property management is a leader in the property management field, with over 6000 properties in our portfolio. we are looking for individuals who are ambitious with attention to detail, and a willingness to learn to fill in the position of the leasing coordinator. leasing coordin...

Tirane, ofroj vend pune leasing specialist - e re

Royal York Property Management

-
Tiranë, Shqipëri
Leasing specialist - 2pm to 10pm job description royal york property management is a leader in the property management field, with over 6000 properties in our portfolio. we are looking for individuals who are ambitious with attention to detail, and a willingness to learn, to fill in the position of the leasing specialist. the leasing spec...

Tirane, ofroj vend pune marketing coordinator - e re

Royal York Property Management

-
Tiranë, Shqipëri
Marketing coordinator - 6pm to 2am job description royal york property management is a leader in the property management field, with over 6000 properties in our portfolio. we are looking for individuals who are ambitious with attention to detail, and a willingness to learn, to fill in the position of the marketing coordinator. you will be...

Tirane, ofroj vend pune finance coordinator - e re

Royal York Property Management

-
Tiranë, Shqipëri
Finance coordinator job description royal york property management is a leader in the property management field, with over 6000 properties in our portfolio. we are looking for individuals who are ambitious with attention to detail, and a willingness to learn to fill in the position of the finance coordinator. as an accountant you will be ...

Tirane, ofroj vend pune account manager - e re

Royal York Property Management

-
Tiranë, Shqipëri
Account manager j ob description royal york property management is a leader in the property management field, with over 6000 properties in our portfolio. we are looking for individuals who are ambitious with attention to detail, and a willingness to learn to fill in the position of the account manager. an account manager is the person in ...

Human resources coordinator - 2pm - 10pm - e re

Human resources coordinator - 2pm - 10pm job description royal york property management is a leader in the property management field, with over 6000 properties in our portfolio. we are looking for individuals who are ambitious with attention to detail, and a willingness to learn, to fill in the position of the human resources coordinator....

Tirane, ofroj vend pune quality control inspector - e re

Royal York Property Management

-
Tiranë, Shqipëri
Quality control inspector job description royal york property management is a leader in the property management field, with over 6000 properties in our portfolio. we are looking for individuals who are ambitious with attention to detail, and a willingness to learn to fill in the position of the compliance officers. compliance officers are...

Tirane, ofroj vend pune logistics manager - e re

Royal York Property Management

-
Tiranë, Shqipëri
Logistics manager job description royal york property management is a leader in the property management field, with over 6000 properties in our portfolio. we are looking for individuals who are ambitious with attention to detail, and a willingness to learn to fill in the position of the logistics manager. a logistics manager supervises th...

Human resources coordinator - 10pm to 6am - e re

Human resources coordinator - 10pm to 6am job description royal york property management is a leader in the property management field, with over 6000 properties in our portfolio. we are looking for individuals who are ambitious with attention to detail, and a willingness to learn, to fill in the position of the human resources coordinator...

Marketing coordinator - 10pm to 6am - e re

Marketing coordinator - 10pm to 6am job description royal york property management is a leader in the property management field, with over 6000 properties in our portfolio. we are looking for individuals who are ambitious with attention to detail, and a willingness to learn, to fill in the position of the marketing coordinator. you will b...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - royal york property management

Royal york property management dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane