Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kompanitë:Neptun shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

Neptun shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 14 rezultate (Këshilla për kërkim)

Compensation & benefits specialist - e re

Neptun shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi balfin group : balkan finance investment group, balfin group, is one of the most significant and successful investment groups in the western balkans region. geographically, balfin group is present in austria, albania, kosovo, bosnia and herzegovina, north macedonia, montenegro and the netherlands, employing approximately 6,000 ...

Neptun, compensation & benefits specialist - e re

Neptun shpk

-
Shqipëri
Neptun shpk is part of balfin group operating in the sector of electronic. job position: compensation & benefits specialist location: back office, human resources department summary: a compensation and benefits specialist typically manages and oversees all aspects of a company's payroll, bonus schemes, and develops and implements benefits...

Këshillues klienti bulqizë - e re

Neptun shpk

-
Bulqizë, Shqipëri
Përshkrimi neptun shpk është pjesë e balfin group e specializuar në tregëtimin e pajisjeve elektroshtëpiake. qëllimi i pozicionit : fokusi kryesor i një këshillues klienti është tu ofrojë klientëve një shërbim të jashtëzakonshëm dhe nje eksperiencë pozitive në blerje. pozicioni: këshillues klienti nova electronic vendodhja : bulqizë. qëll...

Këshillues klienti nova electronic - e re

Neptun shpk

-
Lushnjë, Shqipëri
Përshkrimi neptun shpk është pjesë e balfin group e specializuar në tregëtimin e pajisjeve elektroshtëpiake. qëllimi i pozicionit : fokusi kryesor i një këshillues klienti është tu ofrojë klientëve një shërbim të jashtëzakonshëm dhe nje eksperiencë pozitive në blerje. pozicioni: këshillues klienti nova electronic vendodhja : lushnjë. qëll...

Zv.menaxher/e dyqani lezhe - e re

Neptun shpk

-
Lezhë, Shqipëri
Përshkrimi balkan finance investment group , balfin group, është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e ballkanit perëndimor.gjeografikisht, grupi balfin është i pranishëm në austri, shqipëri, kosovë, bosnjë dhe hercegovinë, maqedoni veriore, mali i zi dhe holandë, me afërsisht 6’000 punonjës në tota...

Këshillues klienti qtu - e re

Neptun shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi profili i kompanisë: balfin group , balkan finance investment group, është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e ballkanit perëndimor. gjeografikisht, grupi balfin është i pranishëm në austri, shqipëri, kosovë, bosnjë dhe hercegovinë, maqedoni veriore, mali i zi dhe holandë, me afërsisht ...

Këshillues klienti teg - e re

Neptun shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi profili i kompanisë: balfin group , balkan finance investment group, është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e ballkanit perëndimor. gjeografikisht, grupi balfin është i pranishëm në austri, shqipëri, kosovë, bosnjë dhe hercegovinë, maqedoni veriore, mali i zi dhe holandë, me afërsisht ...

Asistent dyqani - shërbim klienti berat - e re

Neptun shpk

-
Berat, Shqipëri
Përshkrimi neptun shpk është pjesë e balfin group e specializuar në tregëtimin e pajisjeve elektroshtëpiake. përmbledhja e pozicionit : asistenti i dyqanit është përgjegjës për plotësimin e kërkesave logjistike operative të dyqanit duke shërbyer si koordinator, ndjekës të plotësimit të nevojave të dyqanit dhe stafit në përmbushjen e detyr...

Këshillues klienti don bosko - e re

Neptun shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi profili i kompanisë: balfin group , balkan finance investment group, është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e ballkanit perëndimor. gjeografikisht, grupi balfin është i pranishëm në austri, shqipëri, kosovë, bosnjë dhe hercegovinë, maqedoni veriore, mali i zi dhe holandë, me afërsisht ...

Këshillues klienti tregu elektrik - e re

Neptun shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi profili i kompanisë: balfin group , balkan finance investment group, është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e ballkanit perëndimor. gjeografikisht, grupi balfin është i pranishëm në austri, shqipëri, kosovë, bosnjë dhe hercegovinë, maqedoni veriore, mali i zi dhe holandë, me afërsisht ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - neptun shpk

Neptun shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane