Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kompanitë:KosInvest (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

KosInvest

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ftesë për ofertë - furnizim me paisje te teknologjise informative - e re

KosInvest

-
Prishtinë, Kosovë
Ftese per oferte institucioni mikrofinanciar kosinvest fton kompanite te marrin pjese ne ofertim. lenda e kontrates “furnizim me paisje te teknologjise informative – server 1 cope sipas specifikacioneve te listuara: 10x2.5 sata( 4x2.5 nvme hybrig ) -dual 10 gigabit ethernet 750w 1+1 redundant intel xeon 4310 processor 122 core 2.1 ghz 18m...

Ftesë për ofertë - e re

KosInvest

-
Prishtinë, Kosovë
Ftese per oferte institucioni mikrofinanciar kosinvest fton kompanite te marrin pjese ne ofertim. lenda e kontrates “furnizim me paisje te teknologjise informative – server 1 cope sipas specifikacioneve te listuara: 10×2.5 sata( 4x2.5 nvme hybrig ) -dual 10 gigabit ethernet 750w 1+1 redundant intel xeon 4310 processor 122 core 2.1 ghz 18m...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kosinvest

Kosinvest dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane