Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kompanitë:International Organization for Migration (IOM) (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

International Organization for Migration (IOM)

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 12 rezultate (Këshilla për kërkim)

Protection assistant - e re

Description call for applications cfa 21/xk19114 open to internal and external candidates position title : protection assistant duty station : ferizaj. kosovo classification : general service staff type of appointment : special short term ungraded, 6 months with possibility of extension estimated start date : as soon as possible closing d...

Camp management support assistant (nfi) - e re

Call for applications cfa 2021/xk19113 open to internal and external candidates position title : camp management support assistant (nfi) duty station : ferizaj. kosovo classification : general service staff type of appointment : special short term ungraded, 6 months with possibility of extension estimated start date : as soon as possible ...

Camp management support assistant - e re

Description call for applications cfa 2021/xk19112 open to internal and external candidates position title : camp management support assistant duty station : ferizaj. kosovo classification : general service staff type of appointment : special short term ungraded, 6 months with possibility of extension estimated start date : as soon as pos...

Mhpss child psychologist - e re

Description call for applications cfa 21/xk19111 open to internal and external candidates position title : mhpss child psychologist duty station : ferizaj. kosovo classification : general service staff type of appointment : special short term ungraded, 6 months with possibility of extension estimated start date : as soon as possible closi...

Protection assistant - e re

Description call for applications cfa 21/xk19114 open to internal and external candidates position title : protection assistant duty station : ferizaj. kosovo classification : general service staff type of appointment : special short term ungraded, 6 months with possibility of extension estimated start date : as soon as possible closing d...

Camp management support assistant (nfi) - e re

Call for applications cfa 2021/xk19113 open to internal and external candidates position title : camp management support assistant (nfi) duty station : ferizaj. kosovo classification : general service staff type of appointment : special short term ungraded, 6 months with possibility of extension estimated start date : as soon as possible ...

Camp management support assistant - e re

Description call for applications cfa 2021/xk19112 open to internal and external candidates position title : camp management support assistant duty station : ferizaj. kosovo classification : general service staff type of appointment : special short term ungraded, 6 months with possibility of extension estimated start date : as soon as pos...

Mhpss child psychologist - e re

Description call for applications cfa 21/xk19111 open to internal and external candidates position title : mhpss child psychologist duty station : ferizaj. kosovo classification : general service staff type of appointment : special short term ungraded, 6 months with possibility of extension estimated start date : as soon as possible closi...

Protection assistant - e re

Description call for applications cfa 21/xk19114 open to internal and external candidates position title : protection assistant duty station : ferizaj. kosovo classification : general service staff type of appointment : special short term ungraded, 6 months with possibility of extension estimated start date : as soon as possible closing d...

Camp management support assistant (nfi) - e re

Call for applications cfa 2021/xk19113 open to internal and external candidates position title : camp management support assistant (nfi) duty station : ferizaj. kosovo classification : general service staff type of appointment : special short term ungraded, 6 months with possibility of extension estimated start date : as soon as possible ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - international organization for migration iom

International organization for migration iom dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane