Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kompanitë:Instituti Profesional ATC-Prishtinë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Lloji

Instituti Profesional ATC-Prishtinë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 11 rezultate (Këshilla për kërkim)

Më shumë se 15 pozita pune, administratë dhe mësimdhënie në atc prishtinë - e re

Instituti profesional atc _ prishtinë kërkon të zgjerojë stafin administrativ dhe mësimdhënës. ✅pozicione pune me kohë të plotë në administratë: • koordinatore/marketing • koordinatore/arkëtare • koordinator/e kontrollit të cilësisë • grafik dizajner • menaxher projektesh • promotor/e (shpërndares fletpalosjesh) • sanitare ✅pozicione pune...

Instruktor – ujësjellës / kanlizimit (hidraulik) - e re

Kërkohet – instruktor ujesjelles kanalizimit për zhvillimin e kurseve profesionale. kriteret: – te kete kryer studimet profesionale per hidraulik apo profile te ngjashme; – te kete esperience pune ne implementimin e instalimeve hidraulike; – eksperienca ne mesimdhenie perben avantazh. te interesuarit te aplikojne ne e-maila adresen: [emai...

Sanitare - e re

Sanitare në shkollë – te kete eksperience pune si sanitare; – te jete korrekte dhe e perkushtuar ne pune; – mosha deri ne 48 vjeçe. ofrohet: -kushte te mira pune; – page e kenaqeshme; – shperblime sipas performances. aplikanti duhet ta dërgojë cv-në në gjuhën shqipe të shoqëruar me fotografi në adresën e-mail-it: [email protected] tel:+38...

Instruktor – automekanik - e re

Kërkohet mësues i inxhinierisë automekanike për mësimdhënien e kurseve profesionale 1-vjeçare në degën automekanik. aplikanti duhet: · të ketë kryer studimet e larta në fakultetin e inxhinierisë mekanike; · të ketë përvojë pune mbi 3 vite ne autoservis; · të ketë përvojë pune në mësimdhënie; · të njohë programet bazë të kompjuterit (micro...

Instruktor (mësues) për mësimdhënien e kurseve profesionale 9 mujore - e re

Instituti profesional atc – prishtinë hap konkursin për pozita pune (me kohë të plotë/të pjesshme) në profilet e më poshtme : 👇 🔻 instruktor – ndihmës kuzhinier/kuzhinier 🔻 instruktor – pastiçer 🔻 instruktor – picier 🔻 instruktor – furrtar 🔻 instruktor – automekanik 🔻 instruktor – instalues elektik 🔻 instruktor – instalues ngrohje...

Instruktor – elekticist (instalues elektik) - e re

Ofrohet vend pune instruktor për mësimdhënie të kursit profesional “instalues elektrik” kandidati duhet: – të ketë kryer studimet e larta, dega inxhinieri elektrike; – të ketë eksperiencë pune 3 vjeçare në këtë fushë; – të ketë kualifikime dhe çertifikime përkatëse; – eksperienca në mësimdhënie përbën pëparësi; – të ketë njohuri të progra...

Instruktor – menaxher biznesi - e re

Pozitë pune: instruktor për mësimdhjen në kursin profesional – menaxher i ndërmarrjeve mikro dhe të vogla. aplikanti duhet: – të ketë kryer studimet e larta në fakultetin ekonomik, dega administrim biznesi; – të ketë përvojë pune (të vërtetuar me librezë); – të ketë eksperiencë në mësimdhënie; – të njohë programet bazë të kompjuterit (mic...

Instruktor – picier ( me kohë të plotë/ të pjeshme) - e re

Ofrohet pozicion pune – instruktor picier kriteret: – të ketë kryer studimet/kulifikimet përkatëse (të dokumentuar); – të ketë përvojë pune si picier mbi 5 vite; – përvoja e punës në mësimdhënie përbën përparësi; dërgoni cv-në në e_mail: [email protected] ____________________________________ adresa: rr. “bedri pejani” prishtinë

Menaxher/e përgjithshëm - e re

Kriteret: të ketë perfunduar studimet e larta; të ketë eksperiencë pune menaxheriale/administrative, në shkollë apo në profile të ngjashme mbi 10 vjet; eksperienca në mësidhënie përbën avantazh; të ketë njohuri të mira në përlimin e dokumentacionit dhe administrimin e tyre; njohuri të mira në programet baze të kompjuterit dhe gjuhe e huaj...

Instruktor – kuzhinier (me kohe te plote/ te pjeshme) - e re

Kërkohet – instruktor i gastronomisë për mësimdhënien e kurseve profesionale 1-vjeçare në degën kuzhinier aplikanti duhet: – të ketë kryer studimet për gastronomi (hoteleri-turizem); – të ketë përvojë pune në restorante prestigjioze si brenda dhe jashtë vendit; – eksperienca në mësimdhënie përbën përparësi.; – njohja e gjuhëve të huaja (k...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - instituti profesional atc prishtine

Instituti profesional atc prishtine dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane