Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kompanitë:Imp (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

Imp

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 10 rezultate (Këshilla për kërkim)

Iris cosmetic kerkon te punesoje shitese, paga 34 000 leke + bonuse ne varesi te shitjeve, toptani, qender. - e re

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Iris cosmetic kerkon te punesoje shitese, paga 34 000 leke + bonuse ne varesi te shitjeve, toptani, qender. kriteret: ✔️te jene persona te shkathet dhe energjike. ✔️te jene korrekte dhe te pergjegjshme. ✔️te permbushin detyrat e dhena dhe objektivat e caktuara. ofrohet: 🔸kushte te mira pune 🔸paga 34 000 leke + bonuse ne varesi te shitje...

Iris cosmetic kerkon te punesoje agjent /e shitje, paga 34 000 leke + 2 % deri ne 5 % te shitjeve totale,operon ne terre... - e re

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Iris cosmetic kerkon te punesoje agjent /e shitje, paga 34 000 leke + 2 % deri ne 5 % te shitjeve totale,operon ne terren. kriteret: 🔺te jene persona te shkathet dhe energjike. 🔺te jene korrekt dhe te pergjegjshem. 🔺te permbushin detyrat e dhena dhe objektivat e caktuara. 🔺te jene vajza ose djem mbi 22 vjec/e. ofrohet: ✔️kushte te mir...

Kerkohet punetore shtepie, paga 38 000 leke neto, rruga akacia, sauk. - e re

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet punetore shtepie, paga 38 000 leke neto,rruga akacia, sauk. kriteret: ✅te jete zonje e rregullt dhe korrekte. ✅te jete e pergjegjshme dhe e perpikte. ✅te kete punuar me pare ne pozicione te ngjashme. ofrohet: ✔️punohet nga e hena ne te shtune ✔️ orari i punes: 08.00 – 16.00 ✔️paga 38 000 leke neto+ siguracione + abone mujore. te ...

Kerkohet punetore shtepie per 4 ore, rruga seit gega, nr 35, shkoze, paga 25 000 – 28 000 leke neto. - e re

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet punetore shtepie per 4 ore, rruga seit gega, nr 35, shkoze, paga 25 000 – 28 000 leke neto. kriteret: ✅te jete zonje e rregullt dhe korrekte. ✅te jete e pergjegjshme dhe e perpikte. ✅te kete punuar me pare ne pozicione te ngjashme. ✅te jete deri ne 50 vjece. ofrohet: ✅punohet nga e hena ne te shtune ✅orari i punes: 09.00 – 13.00 ...

Kerkohen 5 motorriste per pjese kembimi, paga 60 000 leke, laprake - e re

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen 5 motorriste per pjese kembimi, paga 60 000 leke, laprake kriteret: ✅te kene eksperience te mepareshme pune. ✅te jene persona te rregullt dhe korrekt. ✅te jete te pergjegjshem dhe te perpikte. ofrohet: ✅punohet nga e hena ne te shtune ✅orari i punes: 08.00 – 17.00 ✅paga 60 000 leke neto te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne...

Cimi shpk kerkon te punesoje asistent/e shitje, ne zog te zi dhe porcelan, paga e kenaqshme. - e re

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Cimi shpk kerkon te punesoje asistent/e shitje, ne zog te zi dhe porcelan, paga e kenaqshme. kriteret: 🔷te jene me ose pa eksperience, eksperienca jo domosdoshmeri. 🔷te jene persona te shkathet dhe te pergjegjshem. 🔷te jene korrekt dhe te perpikte ne pune. 🔷te jene te afte te permbushin detyrat e dhena. 🔷te jete me arsim te mesem ose...

Cimi shpk kerkon te punesoje motorrist, ne zog te zi dhe porcelan, paga e kenaqshme. - e re

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Cimi shpk kerkon te punesoje motorrist, ne zog te zi dhe porcelan, paga e kenaqshme. kriteret: ✔te jene me ose pa eksperience, eksperienca jo domosdoshmeri. ✔te jene persona te shkathet dhe te pergjegjshem. ✔te jene korrekt dhe te perpikte ne pune. ✔te jene te afte te permbushin detyrat e dhena. ✔te jete me arsim te mesem. ofrohet: 🔶puno...

💥 nxitoni 💥 perfitoni nga uljet, kurse gjermanishte me profesioniste, me lire se kudo tjeter! - e re

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
💥 nxitoni 💥 perfitoni nga uljet, kurse gjermanishte me profesioniste, me lire se kudo tjeter! ❇ne total 20 seanca mesimore ❇metoda schritte ❇niveli a 1.1/ a 1.2 ose a 2.1 / a 2.2 ❇online dhe ne klase ❇pergatitje per testet goethe ,ösd 📍 adresa: stacioni trenit te interesuarit jane te mirepritur te kontaktojne ne numrin e tel: 068 52 72...

Cimi shpk kerkon te punesoje punetor/e magazine, ne zog te zi dhe porcelan, paga e kenaqshme. - e re

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Cimi shpk kerkon te punesoje punetor/e magazine, ne zog te zi dhe porcelan, paga e kenaqshme. kriteret: ✳️te jene me ose pa eksperience, eksperienca jo domosdoshmeri. ✳️te jene persona te shkathet dhe te pergjegjshem. ✳️te jene korrekt dhe te perpikte ne pune. ✳️te jene te afte te permbushin detyrat e dhena. ✳️te jete me arsim te mesem. o...

🔥ofrohen kurse ne gjuhen gjermane nga staf i kualifikuar dhe profesionistesh,nga 110 euro ne 93 euro, vetem per muajin ... - e re

Imp

-
Shqipëri
🔥ofrohen kurse ne gjuhen gjermane nga staf i kualifikuar dhe profesionistesh,nga 110 euro ne 93 euro, vetem per muajin dhjetor. 💥 nxitoni 💥 ❇ne total 20 seanca mesimore ❇metoda schritte ne formim ❇niveli a 1.1/ a 1.2 a 2.1 / a 2.2 ❇online dhe ne klase ❇pergatitje per testet goethe ,ösd te interesuarit jane te mirepritur te kontaktojne ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - imp

Imp dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane