Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kompanitë:FKEE (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

FKEE

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Senior technical advisor (mechanical engineer) - e re

FKEE

-
Prishtinë, Kosovë
Request for re-expressions of interest (consulting services – individual consultant)country: republic of kosovo project name: kosovo energy efficiency fund (keef) assignment title: senior technical advisor (mechanical engineer) ref. no: keef/2.15/ic/2022 under the european union’s energy efficiency directive (directive 2012/27/eu), kosovo...

Senior technical advisor (environmental and social specialist) - e re

FKEE

-
Prishtinë, Kosovë
Request for re-expressions of interest (consulting services – individual consultant) country: republic of kosovo project name: kosovo energy efficiency fund (keef) assignment title: senior technical advisor (environmental and social specialist) ref. no: keef/2.14/ic/2022 under the european union’s energy efficiency directive (directive 20...

Senior technical advisor (environmental and social specialist) - e re

FKEE

-
Prishtinë, Kosovë
Request for re-expressions of interest (consulting services – individual consultant) country: republic of kosovo project name: kosovo energy efficiency fund (keef) assignment title: senior technical advisor (environmental and social specialist) ref. no: keef/2.14/ic/2022 under the european union’s energy efficiency directive (directive 20...

Senior technical advisor (mechanical engineer) - e re

FKEE

-
Prishtinë, Kosovë
Request for re-expressions of interest (consulting services – individual consultant)country: republic of kosovo project name: kosovo energy efficiency fund (keef) assignment title: senior technical advisor (mechanical engineer) ref. no: keef/2.15/ic/2022 under the european union’s energy efficiency directive (directive 2012/27/eu), kosovo...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - fkee

Fkee dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane