Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kompanitë:Eupune (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Eupune

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 12 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kërkohet kujdestare për të moshuar në pejë,kosovë - e re

Eupune

-
Pejë, Kosovë
Kërkohet kujdestare për një zotri 84 vjeçare në pejë,kosovë. zotria i kryen vet nevojat personale , kerkohet një zonjë për të qëndruar me zotrin për shoqëri ,gatim dhe pastrim. kërkohet një kujdestare e sjellshme dhe serioze . kujdestarja ka një dhomë personale. pagesa:450€ çdo gje mbulohet nga familja .

Peje, ofrohet vend pune kujdestare për të moshuar - e re

Eupune

-
Pejë, Kosovë
Kërkohet kujdestare për një zotri 84 vjeçare në pejë,kosovë. zotria i kryen vet nevojat personale , kerkohet një zonjë për të qëndruar me zotrin për shoqëri ,gatim dhe pastrim. kërkohet një kujdestare e sjellshme dhe serioze . kujdestarja ka një dhomë personale. pagesa:450€ çdo gje mbulohet nga familja . cel. : +355685391424

Kërkohet puntore shtëpie në lunder.paga:55.000. - e re

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkohet puntore shtëpie në lunder,teg. kërkohet nje zonje me eksperience të mëparshme si puntore shtëpie! orari:9:00-18:00,e henë-e shtunë. mosha:35-50 vjeçe. ofrohet:kontrate e rregullt pune,transporti i mbuluar, paga:55.000.

Kërkohet shofer,lunder.paga:80.000 - e re

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkohet shofer në lunder,tiranë kandidatet duhet të ken eksperience të mëparshme si shofer , minimalisht 3-4 vjet. mosha e kërkuar:40-50 vjeç! orari:08:00-19:00,e hene-e shtunë. ofrohet :kontrate te rregullt pune,siguracione ne kompani prestigjoze , pagesa:80.000.

Tirane, ofrohet vend pune puntore shtëpie - e re

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkohet puntore shtëpie në lunder,teg. kërkohet nje zonje me eksperience të mëparshme si puntore shtëpie! orari:9:00-18:00,e henë-e shtunë. mosha:35-50 vjeçe. ofrohet:kontrate e rregullt pune,transporti i mbuluar, paga:55.000. cel. : 0685391424

Tirane, ofrohet vend pune shofer - e re

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkohet shofer në lunder,tiranë kandidatet duhet të ken eksperience të mëparshme si shofer , minimalisht 3-4 vjet. mosha e kërkuar:40-50 vjeç! orari:08:00-19:00,e hene-e shtunë. ofrohet :kontrate te rregullt pune,siguracione ne kompani prestigjoze , pagesa:80.000. cel. : 0685391424

Kërkohen agjentë marketingu anglisht, remote - e re

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet punë nga shtëpia! jemi në kërkim të agjentëve marketingu anglisht! puna ështe e panvarur ndaj kërkohet eksperience e mëparshme në call center! niveli i gjuhës mesatar! orari i punës:10:00-19:00, e hëne -e premte. ofrohet pagese baze dhe bonuse të kënaqshme! zyra punon me numra fresh! për më shumë info kontaktoni në what’s apps. pë...

Tirane, ofrohet vend pune kujdestare fëmijesh - e re

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkohet kujdestare fëmijesh në luzern,zvicer! kujdesi ështe për 2 fëmije! mosha:25-50 vjeçe. familja ofron:biletat e udhetimit, një dhome personale, çdo nevoje që kujdestarja ka gjatë qëndrimit te familja dhe pagesa mujore. nëse keni dëshirë të vizitoni një vënd të ri pa paguar asgje,ju pëlqejn fëmijët dhe doni të paguheni mirë na kontak...

Tirane, ofrohet vend pune agjentë marketingu - e re

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet punë nga shtëpia! jemi në kërkim të agjentëve marketingu anglisht! puna ështe e panvarur ndaj kërkohet eksperience e mëparshme në call center! niveli i gjuhës mesatar! orari i punës:10:00-19:00, e hëne -e premte. ofrohet pagese baze dhe bonuse të kënaqshme! zyra punon me numra fresh! për më shumë info kontaktoni në what’s apps. pë...

Kërkohen retention italisht! - e re

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkohen retention në gjuhën italiane! me eksperience të mëparshme në call center! zyra punon me numra fresh! orari:10:00-19:00 ofrojmë pagese baze + bonuse! apliko për një intervist pranë zyrave!

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - eupune

Eupune dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane