Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kompanitë:Elite Jobs International (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
  • Pa përcaktuar(2)
Kategoritë
Lloji

Elite Jobs International

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier/e doha - e re

Përshkrimi elite jobs international, për një nga partnerët ndërkombëtarë, lider në fushën e gastronomisë, në doha, qatar ofron mundësi të shkëlqyera për tu punësuar si: waiter/waitress. ju do të keni mundësinë për: avancim në karrierë; trajnim të vazhdueshëm; pjesë e një ekipi fitues i çmimeve kombëtare dhe ndërkombetare; zbritje në resto...

Katar, ofrohet vend pune krye banakier/e & banakier/e - e re

Ne jemi elite jobs international, lider në industrinë ku operojmë jo vetëm me rrënjë dhe ekspertizë lokale por edhe pjesë e rrjeteve globale, dhe një pasion për vendosjen e personit të duhur në punën e duhur. elite jobs international ofron mundësi të shkëlqyer për të punësuar 1 head barista & 3 barista për një nga partnerët tanë ndërkombë...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - elite jobs international

Elite jobs international dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane