Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kompanitë:ERCA (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
  • Pa përcaktuar(2)
Rajonet
  • Pa përcaktuar(2)
Kompanitë
Kategoritë

ERCA

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

👉kërkohet barist në dortmund, gjermani 🇩🇪 - e re

Mundësi punësimi në dortmund, gjermani 🇩🇪 👉kërkohet barist 👉kriteret për aplikim: -eksperiencë pune -njohuri shumë të mira të përgatitjes së koktejleve -njohuri të gjuhës gjermane ose angleze. 🎯ofrohet për kandidatët: -asistencë në akomodim. -kontratë pune e përhershme. mënyra e aplikimit :të gjithë të interesuarat mund të dërgojnë c...

📑 mundësi punësimi në gjermani – kamariere - e re

📑 mundësi punësimi në gjermani 🇩🇪 dortmund / oberhausen / frankfurt 👉 kamariere kriteret që kërkohen: ✔ kandidate femra, ✔ gjuha gjermane nuk është kusht. ofrohet për kandidatët: ✔ asistencë në akomodim, ✔ bakshishe më shumë se paga, ✔ pagesa 1600€ neto. 👉mundësi për punësim sezonal dhe afatgjatë! për më shumë informacione mund të na...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - erca

Erca dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane