Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kompanitë:Chemonics (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

Chemonics

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Strategic communications advisor - e re

Chemonics

-
Prishtinë, Kosovë
Recruitment for chemonics international strategic communications advisor position title: strategic communications advisor (sca) position type: cooperating country national (kosovo citizen or lawfully admitted permanent resident) period of assignment: long-term, full-time reports to: deputy chief of party location: pristina chemonics is im...

Strategic communications advisor - e re

Chemonics

-
Prishtinë, Kosovë
Recruitment for chemonics international strategic communications advisor position title: strategic communications advisor (sca) position type: cooperating country national (kosovo citizen or lawfully admitted permanent resident) period of assignment: long-term, full-time reports to: deputy chief of party location: pristina chemonics is im...

Strategic communications advisor - e re

Chemonics

-
Prishtinë, Kosovë
Recruitment for chemonics international strategic communications advisor position title: strategic communications advisor (sca) position type: cooperating country national (kosovo citizen or lawfully admitted permanent resident) period of assignment: long-term, full-time reports to: deputy chief of party location: pristina chemonics is im...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - chemonics

Chemonics dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane