Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kompanitë:Big Market (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

Big Market

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Sanitare (zyrat qendrore big market prush) - e re

Big Market

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi eshte pergjegjese per ruajtjen e pastertise se nderteses ne te cilen ajo punon, duke permbushur detyrat te ndryshme pastrimi. pastron dhe miremban ambjentet e zyrave, dhomat e zhveshjes, kuzhinen, korridoret, tualetet. sanitarja duhet te punoje duke zbatuar politikat e duhura te sigurise (te llojit kur eshte e nevojshme te perd...

Pirunist (tcc- magazina qendrore) - e re

Big Market

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi pirunist (tcc- magazina qendrore) me profilin si meposhte: 1.te ekzekutoj ngarkesat/dërgesat brenda dhe jashte magazines në mënyrë të sigurtë. 2.të lëvize dhe vendos produkt në vendet e caktuara ne magazine. 3.të mbajë pastër dhe rregullt zonen e tij të punës. 4. të ndihmojë në ruajtjen e sigurisë së magazinës. 5. kryen ose ndi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - big market

Big market dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane