Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kompanitë:AssistDigital Tirana (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

AssistDigital Tirana

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Market operation support - web tester - e re

AssistDigital Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
For our office in tirana, we are looking for a market operation support - web tester who are you? good knowledge of the google suite package. good knowledge of the google office package (google sheets, google docs, google slides) excellent level of knowledge of english language. knowledge of another european language will be considered a ...

Market operation support - web tester - e re

AssistDigital Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi assist digital is a customer experience management company. we provide end to end services blending human and artificial intelligence to improve our customer's business performances. for our office in tirana, we are looking for a : market operation support - web tester detyrat what are you going to do? check the pages created f...

Assistdigital tirana market operation support - web tester - e re

AssistDigital Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
What are you going to do? check the pages created from our building team, confronting them with a specific template. finding issues and informing the respecting team on their solution. creating presentations illustrating the issues and confronting them with the building team. creating reports on the total of the issues found (daily/monthl...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - assistdigital tirana

Assistdigital tirana dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane