Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kompanitë:Art and Tourism Development Group (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
  • Pa përcaktuar(4)
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(4)
Lloji
  • Pa përcaktuar(4)

Art and Tourism Development Group

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Punonjëse pastrimi 50.000 all - e re

Arka hotel pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group), një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, ju fton të aplikoni në pozicionin e: punonjëse pastrimi kandidatet duhet të plotësojnë këto kritere: të kenë eksperienca të mëparshme në këtë fushë; të jenë të afta të kryejnë detyrat në kohë dhe sipas standa...

Specialist elektricist - e re

Arka hotel pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group), një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, ju fton të aplikoni në pozicionin e: specialist elektricist përshkrim i përgjithshëm specialisti elektricist do të jetë përgjegjës për inspektimin dhe zgjidhjen e problematikave të rrjetit elektrik. detyrat d...

Specialist hidraulik - e re

Arka hotel pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group), një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, ju fton të aplikoni në pozicionin e: specialist hidraulik përshkrim i përgjithshëm specialisti hidraulik do të jetë përgjegjës për inspektimin dhe zgjidhjen e problematikave të rrjetit hidraulik. detyrat dhe ...

Mirëmbajtës hoteli - e re

Arka hotel pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group), një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, ju fton të aplikoni në pozicionin e: mirëmbajtës hoteli përshkrim i përgjithshëm mirëmbajtësi i hotelit do të jetë përgjegjës për inspektimin dhe zgjidhjen e problematikave të mirëmbajtjes. detyrat dhe përgje...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - art and tourism development group

Art and tourism development group dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane