Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kompanitë:Ar-bi Service Shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(12)
Lloji
  • Pa përcaktuar(12)

Ar-bi Service Shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 12 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune operatore finance - e re

Ar-bi Service Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Ar-bi servis shpk kerkon te punesoj, operatore finance është pergjegjes/e për menaxhimin e arkes, perpunimin e porosive te shitjeve, dorezimin e informacionit ne magazine dhe zgjidhjen e tematikave ne menyre te sakte dhe brenda dead line te paracaktuar. rakordim i arkes, mbledhje dhe dorezim i cash-it, mbyllje e arkes. kontrollon xhiron p...

Sarande, ofrohet vend pune punonjes sektor frigoriferi - e re

Ar-bi Service Shpk

-
Sarandë, Shqipëri
Yes cash&carry pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje: punonjes sektor frigoriferi per qytetin e sarandes. aftesite dhe kualifikimet: *preferohet te kene eksperience. *te jene te komunikushem me klientet dhe stafin. *te kene fleksibilitet ne orare. ofrohen kushte shume te mira pune dhe page. kontaktoni ne cel: +355 697 048 817 ose ...

Sarande, ofrohet vend pune sistemues raftesh - e re

Ar-bi Service Shpk

-
Sarandë, Shqipëri
Yes cash&carry pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje: sistemues raftesh per qytetin e sarandes *preferohet te kene eksperience. *te jene te komunikushem me klientet dhe stafin. *te kene fleksibilitet ne orare. ofrohen kushte shume te mira pune dhe page. kontaktoni ne cel: +355 697 048 817 ose dergoni cv tuaj ne adresen: hr@arbidis...

Sarande, ofrohet vend pune kasier/e - e re

Ar-bi Service Shpk

-
Sarandë, Shqipëri
Yes cash&carry pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje: kasier/e per qytetin e sarandes. aftesite dhe kualifikimet: *preferohet te kene eksperience. *te jene te komunikushem me klientet dhe stafin. *te kene fleksibilitet ne orare. ofrohen kushte shume te mira pune dhe page. kontaktoni ne cel: +355 697 048 817 ose dergoni cv tuaj ne ...

Tirane, ofrohet vend shofer per kamiona - e re

Ar-bi Service Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Ar-bi servise kerkon te punesoje shofer mosha mbi 35 vjec. te kete eksperience te meparshme pune. te kete patente cap. te jete fleksibel me oraret. te jete i komunikushem me koleget. te interesuarit jane te lutur te dergojne aplikimet e tyre ne hr@arbidistribution.al cel:+355 697 048 817 + apliko

Tirane, ofroj vend pune menaxher/e kategorie - e re

Ar-bi Service Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Ar-bi service shpk kerkon te punesoje, menaxher/e kategorie. zhvillon dhe egzekuton strategjinë e çmimeve dhe promocioneve të kategorisë. përgjegjës për planifikimin dhe implementimin e strategjisë për kategorinë e produkteve. menaxhon portofolin e produkteve. bashkepunon me klientin për të zhvilluar aftësinë e të kuptuarit të nevojave të...

Gjirokaster, ofroj vend pune agjent/e shitjesh - e re

Ar-bi Service Shpk

-
Gjirokastër, Shqipëri
Yes cash & carry pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje per qytetin e gjirokastres agjent/e shitjesh. *te kete patente te klasit b. *te njoh zonen . *te kete aftesi shume te mira komunikimi. *te kete aftesi bashkpunuese. *te kete fleksibilitet ne orare. ofrohen kushte shume te mira pune dhe page. te interesuarit jane te dergojne cv...

Tirane, ofroj vend pune menaxher/e supermarketi - e re

Ar-bi Service Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Superstar market pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoj, menaxher/e supermarketi. aftesite dhe kualifikimet: *te kete perfunduar studimet e larta. *te kete eksperience pune. *te dije te perdori nje nga programet financiare. *te kete njohuri te mira te programeve baze kompjuterike. *te kete fleksibilitet ne orare. *te kete aftesi men...

Gjirokaster, ofroj vend pune menaxher/e supermarketi - e re

Ar-bi Service Shpk

-
Gjirokastër, Shqipëri
Superstar market pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoj per qytetin e gjirokastres, menaxher/e supermarketi. aftesite dhe kualifikimet: *te kete perfunduar studimet e larta. *te kete eksperience pune. *te dije te perdori nje nga programet financiare. *te kete njohuri te mira te programeve baze kompjuterike. *te kete fleksibilitet ne...

Tirane, ofroj vend pune menaxher/e blerjesh - e re

Ar-bi Service Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Ar-bi service shpk kerkon te punesoje, menaxher/e blerjesh. menaxhon dhe kontrollon ndryshimin e cmimeve nga ana e furnitoreve. organizon procesin e porosive te mallrave. menaxhon implementimin e kontratave me furnitoret. menaxhon dhe kontrollon performancen e kategorive. realizon targetet per performancen e kategorive. implementon, menax...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ar bi service shpk

Ar bi service shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane