Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kompanitë:American School of Kosova (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

American School of Kosova

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Marketing & pr officer - e re

American School of Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Job purpose: the purpose of the role is communicating key messages and promoting a positive image of the american school of kosova. day-to-day duties may include writing press releases, liaising with local and national press and coordinating messaging going out on website, social media and in print. role and responsibilities: manage all m...

Learning specialist - e re

American School of Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
The american school of kosova is looking for a full time learning specialist for the academic school year 2021/22. if you are passionate about teaching and learning, and sharing your passion with students, we would love to meet you! role and responsibilities: support the mission of the american school of kosova that all children can meet ...

Nurse - e re

American School of Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
The american school of kosova is looking for a full time nurse for the academic school year 2021/22. if you are passionate about sharing your passion with students, taking care of their health, we would love to meet you! role and responsibilities educate students and staff on healthy habits, such as proper nutrition and hygiene. support t...

Teacher assistant (for special needs) - e re

American School of Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
The american school of kosova is looking for a full time teacher assistant (for special needs) for the academic school year 2021/22. if you are passionate about teaching and learning, and sharing your passion with students, we would love to meet you! role and responsibilities provides academic, behavioral and/or emotional support for stud...

Marketing & pr officer - e re

American School of Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Job purpose: the purpose of the role is communicating key messages and promoting a positive image of the american school of kosova. day-to-day duties may include writing press releases, liaising with local and national press and coordinating messaging going out on website, social media and in print. duties: manage all marketing materials,...

Marketing & pr officer - e re

American School of Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Job purpose: the purpose of the role is communicating key messages and promoting a positive image of the american school of kosova. day-to-day duties may include writing press releases, liaising with local and national press and coordinating messaging going out on website, social media and in print. role and responsibilities: manage all m...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - american school of kosova

American school of kosova dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane