Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kompanitë:Albtelecom (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Albtelecom

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 9 nga 9 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune contact center specialist - e re

Albtelecom

-
Tiranë, Shqipëri
Do you find yourself suitable? contact center specialist duties - responsible to follow and respect all company and division procedures - responsible to reach the daily targets and kpis for inbound and outbound calls - support and provide superior service via phones, e-mails/others as a receiver and caller - use questioning and listening ...

Contact center specialist - e re

Albtelecom

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi do you find yourself suitable? contact center specialist detyrat duties responsible to follow and respect all company and division procedures responsible to reach the daily targets and kpis for inbound and outbound calls support and provide superior service via phones, e-mails/others as a receiver and caller use questioning and...

Tirane, ofrohet vend pune contact center specialist - e re

Albtelecom

-
Tiranë, Shqipëri
Do you find yourself suitable? contact center specialist duties - responsible to follow and respect all company and division procedures - responsible to reach the daily targets and kpis for inbound and outbound calls - support and provide superior service via phones, e-mails/others as a receiver and caller - use questioning and listening ...

Korcë, ofrohet vend pune sales representative korcë - e re

Albtelecom

-
Korçë, Shqipëri
Do you find yourself suitable? sales representative in korcë requirements of the position: bachelor’s degree (preferred, candidates with degree in economy, engineering) excellent communication and negotiating skills very good knowledge of microsoft office package very good knowledge of english (written and spoken) fond of technology inter...

Durrës, ofrohet vend pune sales representative durrës - e re

Albtelecom

-
Durrës, Shqipëri
Do you find yourself suitable? sales representative in durrës requirements of the position: bachelor’s degree (preferred, candidates with degree in economy, engineering) excellent communication and negotiating skills very good knowledge of microsoft office package very good knowledge of english (written and spoken) fond of technology inte...

Tiranë, ofrohet vend pune sales representative tiranë - e re

Albtelecom

-
Tiranë, Shqipëri
Do you find yourself suitable? sales representative in tiranë requirements of the position: bachelor’s degree (preferred, candidates with degree in economy, engineering) excellent communication and negotiating skills very good knowledge of microsoft office package very good knowledge of english (written and spoken) fond of technology inte...

Sales representative kucova - e re

Albtelecom

-
Kucovë, Shqipëri
Përshkrimi do you find yourself suitable? sales representative in kucova requirements of the position: bachelor’s degree (preferred, candidates with degree in economy, engineering) excellent communication and negotiating skills very good knowledge of microsoft office package very good knowledge of english (written and spoken) fond of tech...

Sales representative kavaja - e re

Albtelecom

-
Kavajë, Shqipëri
Përshkrimi do you find yourself suitable? sales representative in kavaja requirements of the position: bachelor’s degree (preferred, candidates with degree in economy, engineering) excellent communication and negotiating skills very good knowledge of microsoft office package very good knowledge of english (written and spoken) fond of tech...

Sales representative saranda - e re

Albtelecom

-
Sarandë, Shqipëri
Përshkrimi do you find yourself suitable? sales representative in saranda requirements of the position: bachelor’s degree (preferred, candidates with degree in economy, engineering) excellent communication and negotiating skills very good knowledge of microsoft office package very good knowledge of english (written and spoken) fond of tec...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - albtelecom

Albtelecom dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane