Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij)Kompanitë:ADA (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(7)
Lloji
  • Pa përcaktuar(7)

ADA

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 7 nga 7 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune xhenerik me ose pa eksperience - e re

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Auto servis gorica kerkon te punesoje: xhenerik me ose pa eksperience kushtet e punes: puna 8 oraresh pagesa shume e mire ose me % kushte shume te mira pune adresa: perballe fnsh sharre kontaktoni ne: +355693382050 cel. : +355693382050

Vlore, ofrohet vend pune shites ne market - e re

ADA

-
Vlorë, Shqipëri
Ne green coast palas kerkojme: 1 cift ose 2 persona per shitje ne market ofrohet: ushqimi dhe akomodimi pagesa shume e mire vendodhja: palase kontaktoni ne: +355684880000 cel. : 0684880000

Tirane, ofrohet vend pune dado - e re

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet dado me eksperience pune per nje femije 2 vjeç te jete e komunikueshme dhe e dashur me femijen orari 12:00-20:00 punsim afatgjat mosha 40-55 vjeç nje dite pushim ne jave paga 35000 leke e diskutueshme adresa: komuna e parisit te lulishtja kontaktoni: +355697574700

Tirane, amelie bar kerkon te punesoje: kamarier/e turni i pare banakiere - e re

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Amelie bar kerkon te punesoje: kamarier/e turni i pare banakiere kushte shume te mira pune pagesa e kenaqshme vendodhja: don bosko kontaktoni: +355699559999

Tirane, ofrohet vend pune punonjes per prodhim dhe montim grilash - e re

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria petal shpk kerkon punonjes per prodhim dhe montim grilash te brendshme. paga neto me bonuset 70.000-100.000 leke te reja ne muaj. vleresohet shume eksperienca ne vende te ngjashme pune si prestari, punime duralumini, mobileri etj. kushte shume te mira pune tel: 0692095553 vendodhja: prane brrylit tirane cel. : 0692095553

Tirane, ofrohet vend pune kamariere - e re

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Chriss bar kerkon te punesoje: kamariere (femer) kushte shume te mira pune pagesa e kenaqshme vendodhja: te myslym shyri kontaktoni: +355694858081 cel. : +355694858081

Gjoni travel & tours - e re

ADA

-
Shqipëri
Gjoni travel & tours cdo jave shqiperi kosove serbi hungari budapest györ bratislava prague dresden berlin hannover bremen hamburg cmime super te lira super komoditet nisja 30 shtator shqiperi-gjermani marrim dhe dergojme porosi kontaktoni : 0682896051 cel. : 0682896051

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ada

Ada dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane