Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 7 ditët e fundit (Fshij) Fshijini të gjitha

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 1539 rezultate (Këshilla për kërkim)

Operatore te gjuhes italiane

Ad

Amate

-
Tiranë, Shqipëri
Amate italie kerkon te punesoj operator te gjuhes italiane ne profilin outbound. paga baze shume e mire plus bonuse ditore dhe mujore. te interesuarit te dergojn cv ne: infoamateitalia@gmail.com me eksperience mbi 6 m...

Drejtor shitje

Ad

ALKOS GROUP

-
Tiranë, Shqipëri
Alkos group është një ndër grupet më të rëndësishme dhe potenciale të kompanive të marketingut dhe distribucionit në shqipëri. ky grup daton që prej vitit 2004, themeluar në tiranë dhe me zyra qendrore të lokalizuara në ...

Marangoz, ndihmes marangoz - e re

'Xhoxhi'

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet marangoz, ose ndihmes me kohe te plote ne qytetin e tiranes. puna eshte me kohe te plote. preferohet te kete eksperience pune te meparshme ne kete profesion. - matje ne vend sipas kerkesave te klientit - prerje, montim te mobiljeve sipas kerkesave te klientit dhe skicave te arkitektit - ndihmes ne transportim te mobiljeve - ndi...

Ofroj pune 12 - e re

Prishtinë, Kosovë
Green caffe ofron pune per kamarier/e, me pervoje pune sepaku 1 vite, orari i punes dhe pagesa sipas marrveshejes, adresa te parku i qytetit ne prishtine.

Ofroj pune 77 - e re

Prishtinë, Kosovë
Ofroj pune per nje punetore per perkujdesjne e femive, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, adresa afer furres antika rruga haqif tetova ne prishtine.

Ofroj pune 21 - e re

Prizren, Kosovë
Meti keramik ofron pune per mjeshter dhe punetor per keramik, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, adresa rruga riaft uk imeri ne prizren

Kerkohet elektricist me experience - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet eletricist me experience pune min 1 vit te kete patente b dhe mosha max 28 vjec per me teper na kontaktoni afati i fundit i aplikimit: 15/07/2020 12:00 shperndaje

Posta erex courier kerkon te punesoje magazinjere - e re

Tiranë, Shqipëri
Posta erex courier kerkon te punesoje magazinjere.punohet nga e hena ne te shtune,ora 08-16 roge baze +siguracione.per me shume informacione ,kontaktoni ne nr komuna e parisit.tirane

Kerkohet elektricist me experience - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet eletricist me experience pune min 1 vit te kete patente b dhe mosha max 28 vjec per me teper na kontaktoni

Punonjëse pastrimi për mirëmbajtje shkalle - e re

Tiranë, Shqipëri
Kërkohet punonjëse pastrimi për mirëmbajtje shkalle në zonën e astirit dhe yzberishtit. pagesa e rregullt me sigurime. e diela pushim. tel:

Kerkohet ndihmes ne kuzhine - e re

Shqipëri
Izzy living (bar) kerkon te punesoje ndihmes ne kuzhine. kushte te mira pune dhe page e kenaqshme.

Kerkohet kamariere (femer) - e re

Shqipëri
Izzy living kerkon te punesoje kamariere (femer) per turnin 1. page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove

Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane