Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 2734 rezultate (Këshilla për kërkim)

Banakiere

Ad

Coopers bar

-
Tiranë, Shqipëri
Coopers bar kerkon te shtoj stafin me banakiere/ kamarier! të komunikueshem dhe serioz! eksperienca shperblehet!

Kerkojme operator/e telefonik

Ad

Do taxi

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania do taxi kerkon te punesoje nje operator/e me kohe te plote.paga e diskutueshme te interesuarit te kontaktojne.faleminderit operatori eshte ne pritje te telefonatave merr porosine dhe dergon ne vendin qe do klien...

Rrobaqepës/e (5), zdrukthëtar (skelet) (6), ngjyrosës (2) - e re

Mobileria DONI-SH

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs “doni company ” shpall konkurs për plotësimin e vendeve të lira të punës për: pozitat: rrobaqepës/e (5) zdrukthëtar (skelet) (6) ngjyrosës (2) kushtet pëe aplikim: të ketë njohuri pune të ketë përvojë pune mbi 2 vite të ketë të përfunduar së paku shkollën e meseme të ketë interesim dhe vullnet për punë të jetë bashkëpunues për pun...

Asistente e shitjes - e re

Konkurs ne “suhareka verari” sh.p.k suhareka verari eshte kompani e cila mirret me kutivimin e hardhise dhe rrushit te veres dhe tryezes, pemeve dhe perimeve dhe kulturave tjera bujqesore. eshte e specializuar ne prodhimin, mbushjen dhe shitjen e verave, ruajtjen si dhe perpunimin dhe komercializimin e produkteve tjera. suhareka verari sh...

Tirane, ofroj vend pune back office/customer care (no call center) - e re

Switcho

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane, ofroj vend pune back office/customer care (no call center) switcho è la prima fintech in italia interamente dedicata alla gestione delle spese ricorrenti, con una piattaforma innovativa che permette di monitorare le spese periodiche, individuare possibilità di risparmio e gestirle evitando la burocrazia. abbiamo l'ambizione di div...

Tirane, ofroj vend pune punetor magazine - e re

Nelt sh.p.k.

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania "nelt" sh.p.k pjesë e "nelt group", njëra prej kompanive me të mëdha në ballkan në fushën e distribucionit, në kuadrin e zgjerimit dhe zhvillimit të kompanisë kërkon të punësojë në pozicionin: punëtor magazine departamenti i logjistikës detyrat: • pergjegjes per ngarkim-shkarkimin e makinave, kamioneve; marrjen e porosive, perpun...

Tirane, ofroj vend pune specialist/e i/e burimeve njerezore - e re

Globe Group

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania globe nisi aktivitetin në fushën e tregtimit të pajisjeve elektroshtëpiake dhe elektronike në vitin 2002, me showroom-in e parë “electrolux’’ në tiranë. hap pas hapi, ajo u konsolidua duke arritur të jetë një nga kompanitë lider në vend. në globe ne jemi të përkushtuar për rritjen e biznesit tonë, duke zhvilluar burimet tona njer...

Tirane, ofroj vend pune ndihmes saldator - e re

sakoal

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet punetor ndhmes saldator me ose pa eksperience. mosha deri ne 40vjec kontakt 0692051519 cel. : 0692051519

Tirane, ofroj vend pune ndihmes ekonomiste - e re

ACCOUNTING & INVESTMENTS

-
Tiranë, Shqipëri
Accounting&investments, zyre kontabiliteti dhe konsulence kerkon te zgjeroje stafin ne pozicionin e ndihmes ekonomistes. kriteret që duhet të përmbushin kandidatet: të ketë përfunduar fakultetin ekonomik. eksperienca nuk perben problem. të jete e hapur per te mesuar gjera te reja. te kete njohuri te paketes microsoft office (excel). te ke...

Tirane, ofroj vend pune graphic designer - e re

Ajna Group

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkohet graphic designer aftësitë e kërkuara: - të ketë 1-2 vite eksperiencë; - njohuri mbi adobe photoshop; - njohuri mbi adobe illustrator - të jetë kreative. kushte shumë të mira pune. dërgoni cv dhe portofolio në: ajnagroupdesign@gmail.com cel. : +355696005588 + apliko

Tirane, ofroj vend pune trajnues shitjesh - e re

Neptun shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Profili i kompanisë: balfin group balkan finance investment group, është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e ballkanit perëndimor.gjeografikisht, grupi balfin është i pranishëm në austri, shqipëri, kosovë, bosnjë dhe hercegovinë, maqedoni veriore, mali i zi dhe holandë, me afërsisht 6’000 punonjës...

Tirane, ofroj vend pune specialistë dhe punetorë ndërtimi - e re

Profesionisti recruitment agency , për llogari të një klienti lider në sektorin e ndërtimit, është në kërkim të kandidatëve për pozicionet e punës specialistë dhe punëtorë ndërtimi përmbledhja e pozicionit: qëllimi i pozicionit të punës është të kontribuojë në ndërtimin dhe mirëmbajtjen e ndërtesave dhe strukturave të forta dhe të sigurta...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove

Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane