Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Shtetet:Shqipëri (Fshij) Fshijini të gjitha

Shqipëri

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 9478 rezultate (Këshilla për kërkim)

Recepsionist/e

Ad

The Central View Hotel

-
Vlorë, Shqipëri
Kerkohet recepsionist/e me eksperience . orari 15:00-23:00. te zoteroje gjuhen angleze dhe te kete njohuri ne perdorimin e kompjuterit . paga e kenaqeshme. te kryej rezervime. te merret me pjesen e check-in, check-out. ...

Punonjes social - e re

Ad

Privat

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet njё punonjёs social - me kohё tё plotё ne qendrën ditore të rehabilitimit psikiatrik "frederik prenga", tiranë. të interesuarit mund të dërgojnë curriculum vitae në adresën e postës elektronike: papagjoni23.t...

🔺 biss lounge kerkon te punesoje banakier/e dhe kamariere - e re

Tiranë, Shqipëri
🔺biss lounge kerkon te punesoje: -banakier/e -kamariere (femer) ✅kriteret e punes: 🔴kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 🔴te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻ofrohet: 💵 pagesa e banakierit: 45.000 leke te reja + siguracione te rregullta cdo muaj 💵 pagesa e kamarierit ...

Support specialist: operational and financial data input (remote) - e re

Tiranë, Shqipëri
About robin and hire abroad: ✔we believe that working (temporarily) abroad enriches your life. we know the bumps and uncertainties, but we see what it has ultimately brought us and recommend it to everyone. 👉as robin , we are inter-mediating between the job seekers (candidates from the european union) and employment agencies (from the ne...

Shofer/nd-magazinier/ sistemues dyqani - e re

Tiranë, Shqipëri
Instal group kerkon te zgjeroje stafin me personel dhe kerkon: 👉shofer 👉ndihmes magazinier 👉sistemues dyqani kriteret e punesimit: ▪arsim i mesem ose i larte ▪mosha 18-25 vjec ▪leje drejtimi kalsit b/c ▪komunikim ne grup ▪pergjegjesi ne procesin e punes ne ofrojme: ▪page motivuese ▪shperblime mbi bazen e performances ▪mundesi trajnimi ...

Punetor magazine - e re

EcoMarket Food Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane, ofroj vend pune puntor eco market jep mundesi punesimi ne pozicionin e meposhtem: punetor magazine për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni cv-në tuaj dhe dokumentat e tjerë shoqëruese duke përmendur pozicionin për të cilin aplikoni në adresën e e-mail-it: hr@ecomarket-al.com telefon: +355 44504286 ju do të kon...

Zgara 5 maji kerkon te punesoje fast-foodier,kamarier dhe zgarist - e re

Tiranë, Shqipëri
Zgara 5 maji kerkon te punesoje: 👉-fast-foodier me eskperince (250 leke ora) 👉-kamarier 👉-zgarist 👉kerkohet: -perkushtim gjate orarit te punes -te mos kene angazhime te tjera - eksperinca perben avantazh 👉ofrohet: -orari punes full time 8 ore -kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍adresa: 5 maji, tirane 📲📞kandidatet e inte...

Kerkohet inxhinier elektrik - e re

Leon Konstruksion

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria leon konstruksion kerkon te punesoje nje inxhinier elektrik per drejtues teknik. i interesuari duhet te plotesoje kriteret si me poshte: -te kete 5 vjet i diplomuar ne master per inxhinieri elektrike. -te kete eksperience pune -te kete aftesi shume te mira ne perdorimin e programeve kompjuterike autocad, word, excel. -te disponoj...

☕cafe poli's kerkon te punesoje banakier/e - e re

Tiranë, Shqipëri
✨cafe poli's kerkon te punesoje: ☕banakier/e ✅ kriteret e punes: 🔺te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 🔺te jene te shkathet dhe me etike profesionale ✅ ofrohet: 💸 pagesa 40.000 leke 🍀 kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍 adresa: astir, vila l 📲📞per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telef...

Fast food piceri mevlani kerkon te punesoje sanitare - e re

Tiranë, Shqipëri
Fast food piceri mevlani kerkon te punesoje sanitare ✔ kriteret e punes: - te kene eksperience te meparshme pune. - te jene te sjellshem me stafin . - te jene te gatshem te punojne turni i pare 08:00-16:00 ⚫ ofrohen ✔️ kushte te mira pune. 💵 pagesa 35,000 leke 📍adresa : rruga sotir kolea,tirane 📲per me shume informacione mund te na kon...

Perfaqsues shitjesh dyqan vodafone berat - e re

R & T shpk

-
Berat, Shqipëri
Kërkojmë: “përfaqsues shitjesh dyqan vodafone” berat kualifikimet: * aftësi shumë të mira komunikuese * eksperiencë në shitje * njohuri të mira në përdorimin e kompjuterit të interesuarit të dërgojnë cv në adresën: jeta.veledi@rt-grp.com

Customer experience specialists inbound+ chat/mail service in the airline industry eng+ita - e re

If you are tired of the usual casual jobs come and see us to learn about the world of contact center: we are looking for customer experience specialists in english and italian languages to manage the customer service (customer care) of a major international client in the air transportation industry. doing this role you will be the voice o...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune shqiperi

Njoftime pune shqiperi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane