Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Shtetet:Shqipëri (Fshij) Fshijini të gjitha

Shqipëri

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 8749 rezultate (Këshilla për kërkim)

Operator telefonik italisht me/pa eksperience

Ad

Me puneso

-
Tiranë, Shqipëri
Agjensia me puneso eshte ne kerkim te kandidateve per rolin: operator telefonik. kriteret: te jene njohes te gjuhes italiane eksperienca perben prioritet por nuk perben problem, pranohen edhe pa eksperience aftesi te mi...

Marangoz

Ad

Fine style

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania shqipetare e mobilimit qe ka 20 vite ne treg kerkon te punesoje marangoz dhe ndihmes marangoz. paga 800 euro + sigurime. ne varesi te shkalles se eksperiences mund te ofrohet dhe page me e larte.

La comedie coffee & beer kerkon te punesoje kamarier - e re

Tiranë, Shqipëri
♦ ️ la comedie coffe & beer kerkon te punesoje: -kamarier ⏩ kriteret e punes: 🔺 te jete etik ne pune 🔺te kete aftesi te mira komunikuese 🔺 me ose pa eksperience te meparshme pune ⏩ la comedie coffee & beer ofron: -kushte te mira pune -pagese te kenaqshme 📍 adresa: rruga e kavajes,pallatet delijorgji 📲 📞 te interesuarit te kontaktojn...

Menaxher shitje - e re

Tiranë, Shqipëri
Kompania "company riviera 2008 shpk” me zgjerimin e aktivitetit tregtar te saj, kërkon kandidatë për pozicionin e hapur të punës përshkruar më poshtë. pozicioni i punës: menaxher/e shitje përshkrimi i punës: • mbajtje e kontakteve dhe vizita në terren me klientët në zonën përkatëse. • menaxhimi i nje game të caktuar produktesh. • zgjerimi...

Dizenjues ndricimi - e re

Tiranë, Shqipëri
Light company është në kërkim të projektuesve të rinj të ndriçimit. figura profesionale e kërkuar do të duhet të merret me projekte ndriçimi dhe konsulencë përmes fazave kryesore të zhvillimit të projektit: interpretimi i projektit arkitektonik dhe zhvillimi i një koncepti paraprak; përcaktimi i llojeve dhe burimeve të duhura të dritës; p...

Imbro market kerkon te punesoje punonjese salle(sistemuese) - e re

Tiranë, Shqipëri
▶️imbro market kerkon te punesoje punenjose ne profilin: -punonjese salle(sistemuese) 👉🏻kriteret: 🔷te jete etike gjate orarit te punes 🔷te kete aftesi te mira komunikimi dhe pune ne skuader 🔷kandidate me ose pa eksperience pune te meparshme 👉🏻ofrohen: 🔷kushte shume te mira pune 🔷page e kenaqshme 📍adresa: rruga sitki ciço tirane ...

Soft & solution ofron vend pune juriste - e re

Tiranë, Shqipëri
Soft & solution seeks to expand staff with a young, self-motivated, collaborative lawyer, aspiring to acquire new knowledge skills required: – to have completed higher education in law – very good knowledge of albanian legislation, especially the civil law, civil procedure, commercial law, administrative, labor code, public procurement, e...

🏠 bashari design kerkon te punesoje mobilier me eksperience, montues te jashtem, ndihmes mobileri - e re

Durrës, Shqipëri
🏠 bashari design kerkon te punesoje: -mobilier me eksperience -montues te jashtem -ndihmes mobilerie ✅ kriteret e punes: 🔸perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet 🔸te jete te shkathet dhe te komunikueshem 👉🏻 ofrohet: 💵 paga e kenaqshme 🔨 kushte shume te m...

Era po rekruton agjent/e imobiliare. - e re

Tiranë, Shqipëri
Nese deshiron te punosh ne grup, ke energji pozitive dhe deshiron te jesh i pamvaruar ekonomikisht, mos hezito te aplikosh. ne po kerkojme njerez dinamik qe deshirojne te punojne si agjent imobiliar me kohe te plote. behu pjese e stafin tone, apliko tani dhe ne do ju kontakojme menjehere. afati i fundit i aplikimit: 14/02/2023 16:30

Ofroj vend pune për estetiste dhe specialiste per manikyr/pedikyr - e re

Tiranë, Shqipëri
Bohem center by turgay kërkon të zgjerojë stafin në pozicionet e punës si estetiste specialiste per manikyr/pedikyr. ⁠ kandidatet duhet të kenë eksperiencë mbi 2 vite.⁠ ⁠ për më shumë informacione na kontaktoni në numrin tonë të cel: + 📲⁠ afati i fundit i aplikimit: 05/09/2022 16:46

Kerkojme shitese per ne dyqan veshjesh+atlete per femra me ekpserience pune.xhamllik 40m nga sheshi. - e re

Tiranë, Shqipëri
Pune 8 ore ne dite 2 dite pushim ne muaj sigurimet e paguara orari punes 09⁰⁰-17⁰⁰ ose 11:30-19:30 per me teper mund te na kontaktoni ne whats app ose te paraqiteni ne dyqan. afati i fundit i aplikimit: 07/12/2021 17:46

Sanremo bar kerkon te punesoje kamarier - e re

Tiranë, Shqipëri
⏩sanremo bar kerkon te punesoje kamarier 👉🏻kriteret: 🔷te jete i rregullt dhe etik 🔷te kete aftesi te mira komunikimi dhe pune ne skuader 🔷kandidate me ose pa eksperience pune te meparshme 👉🏻ofrohen: 🔷kushte shume te mira pune 🔷page e mire 🔷ambjent komod dhe staf miqesor 📍 adresa: myslym shyri, tirane 📳📞kandidatet e interesuar...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune shqiperi

Njoftime pune shqiperi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane